Російська стриптизерка переслідує творців Google, щоб вони "вилізли з її голови"

37-річна стриптизерка з Росії, яка тривалий час тероризувала директора компанії комп'ютерних ігор Zynga, переключилася на засновників Google.

Російська стриптизерка Віра Свєчина, яка працює у Сан-Франциско, переслідує засновників Google: жінка стверджує, що Google "проник в її свідомість" і намагається змусити її накласти на себе руки.

Стало відомо, що минулого місяця Свєчина вистежила одного із співробітників компанії (його ім'я не розголошується) і проникла до штаб-квартири Google в Маунтін-В'ю, де у кабінеті Сергія Бріна і Ларрі Пейджа залишила книгу російською мовою.

У книгу була вкладена записка, адресована творцям пошукової системи.

У цьому листі не містилося жодних загроз і хоча охорона Google затримала жінку, поліції довелося відпустити її, не висунувши обвинувачень.

37-річна Свєчина стверджує, що хотіла дізнатися, чому Google наказує їй покінчити життя самогубством.

Ще у травні 2010 року жінка зателефонувала до поліції і повідомила про злочин, яке полягав у тому, що Google "посилає прямо в її мозок повідомлення, в яких закликає її вбити себе".

Поліція відправила Свєчину на психіатричну експертизу. Тоді вона провела у лікарні 72 години. Однак, швидше за все, знову жінка не потрапить до спеціалізованого медичного закладу, оскільки, на думку фахівців, поки що не становить загрози для суспільства.

До речі, раніше не цілком врівноважена стриптизерка переслідувала директора компанії Zynga (одного з найбільших у світі виробників соціальних ігор) Марка Пінкуса, у зв'язку з чим чоловік був змушений звернутися до суду, щоб заборонити їй наближатися до нього.

Читайте також:

Вперше у психіатрії: американець зійшов з глузду від спаму

Екс-гендиректору Google збільшили зарплату в мільйон разів

Кожен п'ятий американець - психічно нездоровий

Google навчить комп'ютер розмовляти з користувачем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: