Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії більше року замовчували факт смерті першого загиблого військового в Сирії

Загалом за час спецоперацій РФ у Сирії російська влада повідомила про загибель 21 військовослужбовця.

Влада РФ приховувала факт смерті військового Едуарда Сокурова, який загинув 1 жовтня 2015 у перший день після початку російської спецоперації в Сирії. Про це повідомляє Meduza.

Зазначається, що у п'ятницю 16 грудня 2016 року, на офіційному сайті адміністрації Нальчика вперше з'явилась інформація про загибель Сокурова і про вручення йому посмертно медалі "За відвагу". Але згодом запис був видалений. Повідомлялось, що Сокуров був контрактником і служив старшим розвідником групи спеціального призначення у військовій частині № 31681. Вказується, що 1 жовтня 2015 року військовий загинув, "виконуючи конституційний обов'язок". Разом з медаллю "За відвагу" сім'ї загиблого також був переданий орден відданості IV ступеня Сирійської Арабської Республіки і шабля.

Неофіційні повідомлення про смерть Сокурова з'являлись у травні та серпні 2016 року. І лише майже через рік, 12 серпня, факт смерті Сокурова офіційно підтвердив глава Кабардино-Балкарії Юрій Коков.

Зазначається, що офіційно першим загиблим в Сирії військовим з РФ вважається 19-річний Вадим Костенко, який служив за контрактом та наклав на себе руки 24 жовтня. Першою бойовою втратою вважався пілот Су-24, збитого ВПС Туреччини 24 листопада, і морпіх, який загинув у ході пошуково-рятувальної операції.

Нагадаємо, за час військової операці РФ у Алеппо повідомлялось про 21 офіційно загиблого військогового в Сирії. Представник міноборони Росії генерал-майор Ігор Конашенков також повідомив про двох медсестер, які загинули під час артилерійського обстрілу госпіталю в сирійському місті.

Відео Із сирійського Алеппо вивозять 50 тисяч людей

Залиште свій коментар

Вибір редакції