Російське міноборони висловило невдоволення витоком змісту таємних переговорів із Пентагоном

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У РФ звинувачують американців в оприлюдненні конфіденційної інформації.

Оприлюднені напередодні в США урядові документи, що свідчать про таємні пропозиції Москви Вашингтону щодо координації післявоєнних дій в Сирії, мають реальне походження. Це підтвердили чиновники російського міністерства оборони, повідомляє РБК.

У РФ визнали, що глава генштабу Валерій Герасимов у липні конфіденційним каналом зв'язку направляв листа своєму колезі в США Джозефу Данфорду. У повідомленні містилися пропозиції вивести біженців із табору "Рукбан" у контрольованому силами коаліції районі Ет-Танф, а також спільного розмінування Ракки та вирішення інших гуманітарних проблем. "Викликає розчарування нездатність американської сторони дотримуватися домовленостей про оприлюднення змісту контактів тільки за погодженням обох сторін", - наголосили в Москві.

Раніше в США журналісти оприлюднили суть листа з посиланням на урядові документи. За даними американських медія, Росія запропонувала США надавати Сирії взаємну допомогу у відновленні тих районів, які контролюються армією Башара Асада. Натомість Вашингтон зустрів пропозицію Герасимова "дуже холодно". У службовій записці вказується, що США можуть підтримувати подібні ініціативи лише в тому випадку, якщо для Сирії знайдеться політичне рішення її кризи, що має на увазі проведення незалежних виборів під егідою ООН. Також преса звернула увагу на те, що лист від Герасимова надійшов через кілька днів після зустрічі президентів Володимира Путіна і Дональда Трампа в Гельсінкі.

ВідеоГлава Пентагону обговорив з Петром Порошенком можливість надання Україні летальної зброї

Залиште свій коментар

Вибір редакції