Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російське МЗС заявило, що РФ анексувала Крим разом з прилеглим водним простором

Захарова запевняє, що документів про позов від України не отримували.

Представник російського МЗС Марія Захарова заявила, що російська сторона не отримувала повідомлення про подання Україною позову про порушення Конвенції ООН з морського права.

Захарова також заявила, що Росія "відповідальна держава" і Конвенції дотримується, але прибережні до Криму води вважає своїми.

"Викликає здивування подібне трактування статусу вод навколо півострова. В результаті возз'єднання Криму з Росією Україна більше не є прибережною державою стосовно прилеглих до Криму морських просторів і, отже, не володіє відповідними правами в них", — заявила представник МЗС.

Нагадаємо, напередодні президент України Петро Порошенко доручив українському МЗС подати позов про порушення арбітражного провадження проти Російської Федерації. Предметом позову є порушення Росією морського права – окупант незаконно захопив українські територіальні води.

Як відомо, українські прикордонники зафіксували, як 16-17 липня окупанти відбуксирували незаконно захоплену самопідйомну бурову установку "Сиваш" з рейду порту Чорноморське в окупованому Криму в район Голіцинського газового родовища, яке розташоване у Виключній морській економічній зоні України, що свідчить про незаконну розробку українських ресурсів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції