Російське ТБ продовжило атаку на Лукашенка

Російське НТВ показало фільм "Хрещений батька-2" про дружбу Лукашенка з Саакашвілі та Бакієвим, незаконного сина Колю та "торги" з іншими країнами.

Лукашенко
НТВ показав "Хрещеного батька-2"
Російське телебачення продовжило викриття "режиму Лукашенка".16 липня на НТВ в рамках програми "НП. Розслідування" вийшов фільм "Хрещений батька-2". Анонс фільму будувався на фразі: "Все, що ви хотіли знати про Лукашенка, але соромилися запитати".

У самому фільмі до білоруського лідера неодноразово застосовували розхожу серед критиків Лукашенка фразу "останній диктатор Європи".

Перший документальний фільм "Хрещений батька" був показаний на НТВ 4 липня 2010 року. У ньому йшлося про вбивства опозиціонерів у Білорусі, фактично відносно Лукашенка були висунуті звинувачення в злочинній усунення його політичних супротивників і журналістів. Наводилися також висловлювання білоруського президента про те, що він хвалить Гітлера і збирається орієнтуватися на Німеччину 1930-х років у плані державного устрою.

У новому фільмі всі ці звинувачення фактично були повторені слово в слово, але були розділені новими "страхітливими" фактами про діяльність Лукашенка, взятими вже із сучасного життя.

Факти в "Хрещеному батькові-2" викладалися не в хронологічному порядку, що зробило фільм досить сумбурним. Майже на початку закадровий голос безжально заявив, що друзів у Лукашенка у світі дуже мало: лише президент Грузії Михайло Саакашвілі (чиє психічне здоров'я, на думку авторів фільму, під великим сумнівом), та повалений лідер Киргизії Курманбек Бакієв. Те, що російське керівництво до останнього часу прихильно ставилося до Лукашенка і просувало Союзну державу, навіть обіцяючи йому нанотехнології та космічні програми, закадровий голос промовчав.

Потім автори дещо докладніше зупинилися на Киргизії, чийого поваленого лідера Бакієва Лукашенко зараз поселив у себе. Росіянам нагадали, що Курманбека Бакієва на батьківщині обвинувачують у шахрайстві та клановості, однак Батька як і раніше вважає його президентом країни і своїм другом.

Що стосується Саакашвілі, то його в цей фільм дійсно ніби вставили в останній момент, після того, як той з'явився на білоруському телебаченні з критикою російського керівництва. В якості "відповідного удару" НТВ, що належить державному "Газпрому", нагадало росіянам, що з Саакашвілі взагалі не можна мати ніяких справ - він тікає від уявних ракет і жує краватки (всі ці епізоди з життя грузинського президента були в черговий раз найретельнішим чином продемонстровані).

Про відносини з Росією багато не говорилося, однак автори зробили акцент на нестійкій позиції Білорусі по Кавказу. Після серпневого конфлікту в 2008 році Лукашенко зробив "красиві заяви", але визнавати закавказькі республіки в підсумку не став і влаштував "непристойний торг", йдеться у фільмі. (До речі, приблизно те ж саме зробив і президент України Віктор Янукович, але про це у фільмі нічого не було, як і про те, що Абхазію та Південну Осетію визнали лише Нікарагуа і Венесуела, чий лідер Уго Чавес однаково добре дружить з президентом Лукашенком і прем'єром РФ Путіним).

Також до вміння Олександра Лукашенка "торгуватися" з різними країнами був віднесений і другий епізод: затримання і звільнення американського юриста Еммануїла Зельцера, якого в Білорусії спочатку посадили за комерційне шпигунство, але потім Лукашенко його помилував. По-перше, глядачі НТВ дізналися, що це відбулося за підсумками бесіди Лукашенка з американськими сенаторами, тобто, робить висновок закадровий голос, США викупили свого громадянина за допомогою кредиту, який Білорусь отримала згодом. А по-друге, автори фільму не забули розповісти про зв'язок Зельцера з підприємцем Борисом Березовським, ще одним діячем, якого не злюбило сучасне політичне керівництво РФ.

Не пройшло повз увагу авторів "Хрещеного Батька-2" і його особисте життя. Глядачам показали, як президент всюди бере з собою маленького сина Колю, якого обіцяє зробити своїм наступником. Глядачам фільму донесли чутки, які давно мусуються в Інтернеті: мати Колі - Ірина Абельська, спершу особистий лікар, потім "коханка диктатора". Сама вона була головним лікарем президентської клініки, а її мати - міністром охорони здоров'я Білорусі. Але потім любов пройшла, пояснює закадровий голос, і Абельська потрапила в опалу, при цьому втративши сина Колю.

Від особистого життя знову перейшли до політики: під кінець "розслідування" зробили висновок, що Олександр Лукашенко готується до виборів 2011 року, тому тотальний контроль білоруського КДБ над суспільством нічим не обмежений.

Нагадаємо, російський телеканал НТВ показав в ефірі 4 липня розгромний фільм про президента Білорусі Олександра Лукашенка. У фільмі під назвою "Хрещений батька" Лукашенко постає як жорстока, безпринципна і брехлива людина, яка готова на все заради влади.

У фільмі зібрані всі найгучніші історії про зниклих людей, які намагалися опонувати президенту Білорусії. При цьому автори прямо звинувачують Лукашенка в їх викраданнях, відзначаючи, що опозиція в країні жорстоко знищується.

Читайте також:

Лукашенко: задача Росії - залякати сусідів

Саакашвілі знайшов нового союзника в особі Лукашенка

Кількість громадян Білорусі , які підтримують об'єднання з Росією, зменшилася

Саакашвілі таємно зустрівся з Лукашенком на ювілеї в Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: