Російське ТБ назвало Лукашенка психопатом із садистськими нахилами

На Першому каналі вийшов репортаж, де було сказано, що Лукашенко страждає від мозаїчної психопатії - захворювання, на яке страждали Йосип Сталін і Адольф Гітлер.

10 жовтня в підсумковій програмі "Час" вийшов репортаж, який повторив ті звинувачення, які вже звучали на російському ТБ на адресу глави Білорусі, і на закінчення приписав президенту Білорусі Олександру Лукашенку психічне захворювання - мозаїчну психопатії.

За словами репортерів Першого каналу, особистісні особливості Лукашенка оцінював лікар-психолог Дмитро Щигельський.

При цьому, як з'ясувалося, "Лукашенко страждає на мозаїчну психопатію, тобто захворювання, на яке страждали Йосип Сталін і Адольф Гітлер".

Доктор психологічних наук Варвара Моросанова домальовувала психологічний портрет Лукашенка, приписавши йому агресію по відношенню до найближчого оточення і садистські нахили.

Варто відзначити, що Перший канал таким чином фактично продублював фільм каналу НТВ "Хрещений батько-3", що вийшов в ефір ще в середині серпня. У ньому також наводилися висновки психіатра Дмитра Щигельського, який поставив діагноз білоруському правителю ще десять років тому.

Далі діагноз коментували фахівці московського Інституту психіатрії імені Сербського.

Крім того, Перший канал пригадав і інші звинувачення, що звучали в усіх чотирьох частинах "Хрещеного батька": і зникнення людей, і економічне зростання за рахунок російського бюджету, і некоректна критика на адресу російського керівництва.

Цей сюжет тільки підтверджує припущення експертів, що білоруська сторона пішла на згладжування конфлікту, проте в Росії вже не збираються відступати.

У минулу середу білоруський лідер зробив примирливий жест, привітавши прем'єра РФ Володимира Путіна з днем народження. Одночасно білоруські депутати закликали зробити все, щоб "відносини між двома країнами не вийшли з конструктивного русла".

У п'ятницю на НТВ вийшов фільм "Хрещений батько-4", а в неділю з черговою критикою виступив Перший канал.

Читайте також:

Четверта серія скандального фільму про Лукашенка з'явилася в Інтернеті

В Росії покажуть четвертий фільм про Лукашенка

Лукашенко: ніхто не зможе розірвати відносини Білорусі і Росії

Лукашенко вперше прокоментував фільм "Хрещений батька"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: