Російське телебачення показало третій фільм про Лукашенка

Російський телеканал НТВ показав третій фільм "Хрещений батька" про Олександра Лукашенка. В ньому білоруську митницю звинуватили в конфіскації товарів у російських перевізників.

Черговий фільм про президента Білорусі Олександра Лукашенка вийшов в ефір на російському телеканалі НТВ.

Третя частина фільму "Хрещений батька" вийшов в ефір увечері в неділю, 15 серпня.

У фільмі крім усього іншого стверджується, що останнім часом російські перевізники по можливості намагаються везти вантажі в обхід Білорусії. Це пов'язано з ризиком конфіскації товару, часто без будь-якого пояснення причин.

Російські компанії намагалися судитися з білоруською митницею, але все безрезультатно, розповідається в фільмі.

Фільми "Хрещений батька" надихнули режисера Олександра Валова, що зняв п'ять років тому порнофільм про Саакашвілі і Тимошенко, новий шедевр відвертого змісту, в якій мова піде про колгоспника Лука і московських доярок.

За сценарієм майбутнього фільму Олександра Валова в жанрі м'якого порно "Батькино щастя", в радгосп Луки приїжджає західна делегація, і голова для догоджання гостей виписує зі столиці Росії доярок модельної зовнішності. Білоруські режисери вже пообіцяли відповісти на порно картиною про складні взаємини тандему Путін-Мєдвєдєв.

Інформаційна війна Білорусії і Росії розпочалася з показу першого фільму "Хрещений батька", в якому Лукашенко фактично звинувачувався у зникненнях та вбивствах білоруських опозиціонерів.

У другому фільмі всі звинувачення були повторені й підкріплені іншими фактами про діяльність Лукашенка. Автори фільму розповіли про "дружбу" Лукашенка з грузинським лідером Михайлом Саакашвілі і з поваленим президентом Киргизії Курманбеком Бакієвим, якому після державного перевороту Лукашенко дав притулок в Мінську.

 

Читайте також:

Кремль пригрозив опублікувати компромат на Лукашенка

Лукашенко звинуватив Мєдвєдєва в непорядності

Жириновський: досить годувати Україну і Білорусь

В Росії готують черговий порнофільм про Лукашенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: