Російські бомбардувальники увійшли до повітряного простору Японії та Південної Кореї

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Країни піднімали авіацію для перехоплення російських літаків.

Російські бомбардувальники Ту-95 20 червня протиправно увійшли в повітряний простір Японії та Південної Кореї.

Як пише видання The Diplomat з посиланням на міністерство оборони Японії, два російські стратегічні бомбардувальники Ту-95, які здатні нести ядерну зброю, порушили повітряний простір країни біля японського острова Мінамі Дайто на південний схід від Окінави і біля острова Хатідзьо у Філіппінському морі.

Зазначається, що три бомбардувальники Ту-95 провели патрулювання вздовж східних і західних країв японського архіпелагу, обійшовши під час польоту всі основні острови - Хоккайдо, Хонсю, Сікоку і Кюсю.

Японські сили повітряної оборони (JASDF) підняли свої винищувачі, щоб перехопити російські військові літаки.

В Південній Кореї у відповідь на нахабні дії російських літаків підняли декілька літаків, зокрема F-15K, щоб відстежити російські винищувачі і надіслати попереджувальні повідомлення.

Бомбардувальники Ту-95 увійшли без попереднього попередження в KADIZ над Східним морем приблизно о 3:37 ранку і залишалися в зоні близько 29 хвилин”, – повідомляє Yonhap.

Нагадаємо, раніше американська та канадська авіація піднімалася на перехоплення двох російських стратегічних бомбардувальників-ракетоносців Ту-160, які увійшли в канадську зону ідентифікації ППО.

ВідеоКоролівські повітряні сили Великої Британії перехопили винищувачі РФ над Естонією

Це вже увосьме за місяць, коли пілоти РФ порушують кордони чужих територій. Балтійські регіони Британські збройні сили патрулюють за програмою НАТО. Небезпечні маневри росіян відразу привернули їхню увагу.  

Королівські повітряні сили Великої Британії перехопили винищувачі РФ над Естонією

Залиште свій коментар

Вибір редакції