Російські бомбардувальники знову пролетіли біля Аляски і підкралися ближче до берега

ВПС США вирішили не піднімати свої винищувачі на перехоплення російських літаків.

Два російських бомбардувальники Ту-95, здатні нести ядерне озброєння, знову пролетіли біля берегів Аляски.

Про це повідомив телеканал Fox News із посиланням на двох високопосадовців США.

Це сталося у вівторок, 18 квітня. Цього разу літаки підійшли ще ближче до кордонів США – вони пролетіли в 58 км від материка на північ від Алеутських островів.

На відміну від аналогічного інциденту у понеділок ВПС США вирішили не піднімати свої винищувачі на перехоплення російських бомбардувальників. Натомість у повітря піднімався один літак дальнього радіолокаційного виявлення E-3 Sentry, щоб переконатися, що поблизу Аляски були лише два Ту-95, а не інші літаки.

Варто відзначити, що російські бомбардувальники не залетіли до територіальних вод США, які поширюються на 12 морських миль від берега (22 км).

Нагадаємо, 17 квітня два російські бомбардувальники Ту-95, здатних нести ядерне озброєння, пролетіли в безпосередній близькості від Аляски.

Російські літаки пролетіли в 160 км від острова Кадьяк і за 450 км від авіабази ВПС США в Елмендорфі. На перехоплення російських бомбардувальників вилетіли два американські винищувачі F-22. Вони протягом 12 хвилин супроводжували непроханих гостей, поки ті не змінили курс і не повернулися на свою базу в східній частині РФ.

Залиште свій коментар