Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські депутати скасували візит до США через зняті прапори РФ

У Росії вважають будинки, де раніше розташовувалося консульство РФ у Сан-Франциско, своєю власністю.

Депутати нелегітимної Держдуми РФ скасували візит до США через зняті з колишнього російського консульства у Сан-Франциско прапори.

Про це заявив віце-спікер Держдуми Петро Толстой, пише "Интерфакс".

"Так, не поїде (група депутатів). Це рішення прийняв голова Держдуми (В'ячеслав Володін – прим.ред.)", - сказав він.

За словами Толстого, будівлі у Сан-Франциско, де раніше розташовувалося російське консульство, є власністю РФ, і прапор РФ повинен бути над ними.

"Я сподіваюся, що США це рішення переглянуть, і прапор повернеться на своє місце, на своє законне місце. Жодного перегляду статусу цієї власності, наскільки я знаю, не було", - додав він.

Слова Толстого також підтвердили в апараті "Держдуми".

"Рішення прийнято у зв'язку з тим, що на російських диппредставництвах в США були зняті російські прапори і це рішення буде доти, поки від американської сторони не підуть відповідні роз'яснення і вибачення", - йдеться у заяві.

Зазначимо, російські депутати збиралися взяти участь у третьому щорічному Молодіжному форумі в Нью-Йорку 26-30 жовтня.

Нагадаємо, 31 серпня влада США зажадала від Кремля закрити до 2 вересня генеральне консульство в Сан-Франциско, а також торгпредставництво в Вашингтоні і його філію в Нью-Йорку. На території торгпредставництва Росії у Вашингтоні спалювали якісь документи. Також чимало документів у коробках вивозили за його межі. 

До 1 жовтня російське генконсульство мало припинити свою роботу, і всі співробітники російської дипломатичної установи повинні були залишити будівлю, у якій також розташовувались квартири російських дипломатів.

Напередодні, 11 жовтня, посольство Росії в США заявило, що з закритого в вересні консульства в Сан-Франциско були зірвані російські прапори.

Своєю чергою у Держдепі США запевнили, що "прапори з колишніх консульських об'єктів РФ в Сан-Франциско були дбайливо зняті і зберігаються в безпеці в цих будівлях".

Залиште свій коментар

Вибір редакції