Російські диспетчери могли ввести в оману екіпаж літака, в якому розбився Качиньский

Комісія з розслідування авіакатастрофи під Смоленськом отримала нові записи переговорів диспетчерів.

Диспетчери аеропорту Смоленська могли ввести в оману екіпаж літака, в якому розбилася польська делегація на чолі з президентом Лехом Качинським.

Про це заявив голова польської комісії, що розслідує авіакатастрофу під Смоленськом, Вацлав Берчиньский, передає РБК.

За його словами, у комісії з'явилися записи розмов у вежі контролю польотів у смоленському аеропорту, які вказують на те, що диспетчери могли передати екіпажу невірну інформацію.

"У нас є записи. Вони відрізняються від того, що ми мали раніше. Також вони відрізняються від записів з вишки і літака, які у нас є. Є явна суперечність", — сказав Берчиньский.

Він стверджує, що диспетчери могли передати екіпажу невірну інформацію про відстань до злітно-посадкової смуги, а це могло вплинути на хід посадки і призвести до катастрофи.

Голова комісії не уточнив, як ці записи потрапили до членів комісії.

Як відомо, Ту-154 Леха Качинського розбився під Смоленськом 10 квітня 2010 року. При посадці літак зачепився за верхівки дерев в умовах поганої видимості через туман. Загинули всі пасажири і екіпаж літака. В авіакатастрофі під Смоленськом Варшава звинувачує двох російських диспетчерів.

Раніше поляки згадали жертв Смоленської катастрофи. У Варшаві перед президентським палацом відбувалися хвилина пам'яті, під час якої зачитали прізвища всіх жертв катастрофи. В містах Польщі символічно прозвучали сирени в пам'ять про жертви трагедії.

ВідеоПольща сповістила про нові докази причетності Москви до Смоленської авіакатастрофи

Залиште свій коментар

Наступна публікація