Російські геї вийшли на парад в Берліні з портретами Путіна і Мєдвєдєва

Вперше участь у гей-параді в Берліні взяли росіяни, які зажадали легалізувати "шлюб" російського владного тандему Путіна і Мєдвєдєва.

Вперше участь у гей-параді в Берліні взяла російська група. На парад росіяни вийшли із плакатами з зображенням президента РФ Дмитра Мєдвєдєва і прем'єра Володимира Путіна та написом англійською "Legalize it" ("Легалізуйте це").

На ході за права сексуальних меншин зібралися близько 50-60 росіян. Багато хто приїхав з Росії (в основному з Москви і Санкт-Петербурга), але були і представники російської діаспори практично з усіх великих міст Європи.

Одним з центральних гасел "російської групи" стали плакати із портретом російського владного тандему Мєдвєдєва і Путіна та закликом це "легалізувати".

"Цей плакат - в саме яблучко! Взагалі саморепрезентація нашого дуумвірату має такий явний гейський характер, що треба було на це відреагувати. Зробили це відмінно. До того ж підпис legilize it вказує не тільки на гейські, але й на політичні конотації: призначення "наступника" шляхом його проголошення - дика феодальна процедура, вона в принципі неконституційна і влада обох карликів в результаті незаконна", - залишила коментар у LiveJournal shaherezada.

Як зазначають учасники параду, про проблеми геїв і лесбіянок в Росії відомо багатьом. Так, наприклад, німці з Потсдама вийшли на гей-парад із плакатами російською мовою "Скажи НІ! гомофобії".

Читайте також:

У Берліні пройшло свято геїв та лесбіянок

Путін про тандем з Мєдвєдєвим: "Ми - традиційної орієнтації"

Іспанська клініка запропонувала "лікування" від гомосексуалізму

У Москві пройшов наймасштабніший гей-парад за останні 5 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: