Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські хакери намагалися зламати акаунти трьох кандидатів у Конгрес США - Microsoft

Це перший відомий випадок спроби втручання в американські вибори 2018 року.

Російські хакери намагалися зламати акаунти трьох кандидатів майбутніх виборів у Конгрес США.

Про це заявив віце-президент Microsoft з безпеки клієнтів Том Берт на форумі з безпеки в Колорадо, повідомляє CNN.

За його словами, фахівці компанії цього року виявили фальшивий домен Microsoft, який використовувався як частина фішингових атак, спрямованих на цих кандидатів.

Microsoft відключила цей домен і запобігла цій атаці, зазначив Берт. Він не назвав кандидатів, яких хотіли зламати хакери, але, за словами віце-президента Microsoft, всі вони представляють інтерес "як з точки зору шпигунства, так і з точки зору виборів".

Берт зазначив, що специфічна фішингова тактика, яка зазвичай передбачає обман жертви шляхом натискання на шкідливе посилання, показала, що за атакою на кандидатів у Конгрес стоїть група російських хакерів, відома як Fancy Bear.

Варто відзначити, що це перша відома заяву про спробу втручання російських хакерів в американські вибори 2018 року.

Нагадаємо, 16 липня у Гельсінкі відбулася довгоочікувана зустріч президентів США і Росії. На прес-конференції Трамп і Путін розповіли, що говорили про Сирію, Крим, двосторонні відносини і російське втручання в американські вибори. На запитання про те, чи вірить Трамп спецслужбам США, які дійшли висновку, що Росія втрутилася у вибори, зламавши комп'ютери кандидата в президенти на виборах 2016 року Гілларі Клінтон, американський лідер сказав, що не впевнений в тому, що це справа рук Москви.

Американські політики виступ Трампа розкритикували, назвавши його "жахливим". Через добу після прес-конференції з Путіним президент США заявив, що підтримує висновки розслідування щодо втручання Росії в американські вибори.

США звинувачують 12 російських розвідників у втручанні у президентські вибори. Їх, зокрема, звинувачують у тому, що вони зламали поштовий сервер керівництва Демократичної партії США, кандидатом на виборах від якої була Гіларі Клінтон. 

ВідеоВтручання у вибори США: пов'язані з Росією Інтернет-тролі створили більше 3 тисяч сторінок

В межах розслідування російського впливу на вибори, яке проводить Конгрес, з'ясували кількість підробних тролями сторінок. Також помітили, що останні місяці президентської кампанії саме російські фейкові дописувачі півмільярда разів передрукувували часто скандальні повідомлення Трампа та його образи на адресу конкурентки Гілларі Клінтон.

Втручання у вибори США: пов'язані з Росією Інтернет-тролі створили більше 3 тисяч сторінок

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції