Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські хакери від імені "ІД" погрожували сім’ям військових США - ЗМІ

Це ж угрупування втручалось в американські вибори.

Видання Associated Press оприлюднило докази того, що група російських хакерів погрожувала дружинам американських військових від імені "ІД".

Як зазначається, росіяни видавали себе за членів хакерського угрупування CyberCaliphate – підрозділу "Ісламської держави".

Так, дружину одного з військових привітали з "Кривавим днем святого Валентина", погрожуючи вбити її сім'ю. "Ми знаємо все про вас, вашого чоловіка і ваших дітей", - йшлося в інших повідомленнях.

Її намагались переконати, що джихадівці заволоділи інформацією з її комп’ютера та телефона. "Ми набагато ближче, ніж ви навіть можете собі уявити", - лунало в погрозах.

Крім того, жертвами російських хакерів стали заступник прокурора штату Вашингтон Лорі Волкман, голова асоціації військових членів сім'ї геїв і лесбіянок в Колумбії Ешлі Бродвей-Мак, журналістка з Аляски Емі Бушатц, яка працює на Military.com.

Видання дійшло висновків, що це робили ті самі хакери, що й втручалися в американські вибори і викрили електронні листи голови президентської кампанії Гілларі Клінтон - Джона Подеста. Для цього зіставили використані хакерами поштові адреси.

Нагадаємо, американський сенатор-республіканець Джон Маккейн переконаний, що США мають провести кібернапад на Росію – як відповідь на втручання Кремля у вибори президента Сполучених Штатів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції