Російські хакери виклали на "чорний ринок" дані про мільйон кредитних карток: хто може постраждати

Російські хакери виклали на "чорний ринок" дані про мільйон кредитних карток: хто може постраждати

Фото: pixabay

Хакерська група All World Cards запропонувала іншим злочинцям інформацію про викрадені кредитні картки.

Інформація про мільйон американських і світових кредитних карт з’явилася на “чорному ринку” інтернет-користувачів — у так званому даркнеті.  Про це повідомляє CNBC з посиланням на аналітиків фірми з кібербезпеки Q6.

Як стало відомо, група хакерів, яка називає себе All World Cards, пропонує іншим злочинцям інформацію про кредитні картки, випущені у 2018-2019 років. Вони належать переважно громадянам США та деяких інших країн.

За словами кореспондент CNBC Емона Джаверса, All World Cards - нове угруповання російськомовних кіберзлочинців. Хакери безкоштовно надають вкрадені дані шахраям "в якості рекламної пропозиції". 

"Мільйон вкрадених кредитних карт - це велика кількість, навіть для даркнету. Злочинці, швидше за все, почнуть використовувати ці вкрадені карти в найближчі дні, тому банки незабаром відчують наслідки", - написав він у своєму акаунті в Twitter. 

Нагадаємо, раніше російські хакери зламали облікові записи електронної пошти низки найвідоміших федеральних прокурорів США. Хакери могли отримати доступ до офіційних листів, які часто містять обговорення стратегії розгляду справ та імена конфіденційних інформаторів,

Повʼязані теми:

Наступна публікація