Російські літаки з військовими на борту прибули до Венесуели

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також вони доставили вантаж.

До міжнародного аеропорту Майкетія під Каракасом (Венесуела) прибули два російські військові літаки. Про це повідомило дипломатичне джерело в Каракасі у коментарі виданню "РИА Новости".

За словами джерела, військові прибули для участі в двосторонніх консультаціях. Він додав, що в цій події "немає нічого загадкового", оскільки вона безпосередньо пов'язана з реалізацією контрактів, які були підписані сторонами багато років тому.

"У Росії (з Венесуелою. - ред.) є низка контрактів, які знаходяться в стадії виконання, в тому числі контракти з військово-технічного співробітництва", - уточнило джерело російського видання.

Раніше ЗМІ повідомили, що в Каракас на російських літаках Іл-62 та Ан-124 прилетіли 99 російських військових, також вони доставили 35 тонн вантажу.

23 березня президент Венесуели Мадуро звинуватив опозиціонера Гуайдо в підготовці свого вбивства.

ВідеоВенесуела планує продати ОАЕ 15 тонн золота

Уряд США закликає світ утриматися від угод з Венесуелою щодо нафти і золота. Мовляв, це останні спроби офіційного лідера Ніколаса Мадуро розграбувати країну. Венесуельські парламентарі припускають, у Москву він уже відправив 20 тонн золота.

Венесуела планує продати ОАЕ 15 тонн золота

Залиште свій коментар

Вибір редакції