Перейти до змісту
Окупанти знову обшукують домівки кримських татар

Причина обшуків невідома.

У вівторок, 27 серпня, в окупованому Криму російські силовики влаштували обшуки в помешканні кримського татарина. Окрім його будинку, окупанти вдерлися й до житла батьків кримчанина. Про це у Facebook написав адвокат Маммет Мамбетов.

"У смт Зуя сьогодні неспокійно. Від ранку в будинку місцевого підприємця, кримського татарина – обшук. Крім нього, маски нагрянули ще й в будинок його батьків", - зазначив правозахисник.

Як пише "Крим. Реалії", кримчанин займається інтернетом, він місцевий провайдер. Останнім часом у нього почали "віджимати справу". Чоловік звернувся до суду щодо цього, але це не дало результатів.

Разом з тим, ім'я кримського татарина, якого обшукують, не називається. За словами адвоката, невідомо також, із чим пов’язані обшуки. 

В п.г.т. Зуя сегодня не спокойно. С раннего утра в доме местного предпринимателя, крымского татарина обыск. Кроме него маски нагрянули ещё и в дом его родителей.

Опубликовано Маммет Мамбетов Вторник, 27 августа 2019 г.

Предприниматель, у которого сегодня в Зуе проводится обыск оказывает услуги по поставке интернета. Интернета в Зуе с утра нет.

Опубликовано Маммет Мамбетов Вторник, 27 августа 2019 г.

Нагадаємо, 10 червня силовики влаштували обшуки у кримських татар в окупованому Криму. Обшуки велися одразу за декількома адресами. У результаті, силовики затримали Сулейманова Ескендера. Його відвезли до відділу УФСБ Росії по Республіці Крим і місті Севастополі.

Відео В окупованому Криму проводять нові обшуки та затримання

Російські силовики вдерлися до помешкання кримських татар. Слідчі дії проводять одразу у п'яти будинках у різних містах окупованого півострова. Місцеві активісти повідомляють про затримання вісьмох людей. Силовики забрали їх до Сімферополя.  

В окупованому Криму проводять нові обшуки та затримання

Крім того, в окупованому Криму 27 березня проводилися обшуки щонайменше в 25 будинках кримських татар, затримали 20 осіб, щонайменше 16 з яких відвезли в управління ФСБ в окупованому Сімферополі. Це наймасштабніша облава в Криму з моменту окупації. Офіційно ФСБ проводить обшуки у пошуках членів забороненої в Росії ісламістської організації "Хізб ут-Тахрір". Насправді, як повідомляють джерела в Криму, відбувається масова зачистка учасників організації "Кримська солідарність", в яку кримські татари об'єднались задля допомоги жертвам окупаційних репресій. Найбільше окупантам допекли так звані громадські журналісти. 

У Європейському Союзі заявили, що знають про реальний стан справ з обшуками та закликали Росію негайно припинити їх. Своєю чергою захисник незаконно утримуваних в РФ українських політв'язнів Микола Полозов переконаний, що в окупованому Криму відбуваються репресії і зачистки за расовою і національною ознакою.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин