Російські опозиціонери пересварилися і мітингуватимуть окремо

Едуард Лімонов не захотів вести своїх людей на узгоджений владою Москви мітинг і заявив, що у цей же час вони вийдуть окремо від групи правозахисниці Людмили Алексєєвої.

Лідер опозиційної організації "Другая Россия" Едуард Лімонов заявив, що більше не буде організовувати мітинги на захист 31-ї статті Конституції разом з головою Московської Гельсінкської групи Людмилою Алексєєвою.

Активісти опозиційних рухів проведуть два окремих мітингу - хоча в одному місці і у той самий час, на Тріумфальній площі в Москві 31 жовтня.

За словами Лімонова, причиною такого рішення стало те, що Алексєєва домовилася з мерією Москви про узгодження мітингу 31 жовтня за участю 800 осіб, а не 1500, як було зазначено у спільній заявці організаторів.

"Ми вирішили не брати участь у мітингу в огородженому місці і проведемо свою акцію. Нехай Людмила Михайлівна проведе свій мітинг, а ми проведемо свій, не за парканом. По суті, в одному місці відбудуться дві акції", - сказав активіст організації Олександр Аверін.

Лімонов пояснив, що Алексєєва не мала права про що-небудь домовлятися з мерією без їхньої участі. "Вона претендує на "Стратегію-31", на вирішення всіх проблем без нас. Вона ігнорує мене як людину, яка все це почала. Так справа не піде", - сказав Лімонов.

Правозахисниця на це відповіла так: "З моєї точки зору, це помилка. Якщо Лімонов позиціонує себе як політик, то він повинен уміти використовувати свою позицію, виходячи з обставин".

Варто зауважити, що кожного 31-го числа на Тріумфальній площі у Москві опозиція намагається проводити акції на захист 31-ї статті Конституції Росії, що гарантує свободу мирних зборів громадян.

Раніше ці заходи щоразу розганялися міліцією, їх вперше вдалося погодити з московською владою після того, як Юрія Лужкова було звільнено з посади мера, а його наступником став Володимир Собянін.

Читайте також:

У Москві дозволили протестувати проти Путіна

Російська опозиція об'єдналася в коаліцію "За Росію без свавілля та корупції"

Московські геї провели перший законний пікет у супроводі ОМОНу

Путін дотримав слова: російських опозиціонерів "отоварили дубиною" як ніколи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: