Російські поліцейські затримали учасницю Pussy Riot і двох театральних акторів

Російські поліцейські затримали учасницю Pussy Riot і двох театральних акторів

Силовики не пояснили, в чому підозрюють або звинувачують затриманих.

Учасниця панк-гурту Pussy Riot Вероніка Нікульшина затримана в Москві російськими правоохоронцями. Про це повідомляє Медиазона із посиланням на учасника гурту Петра Верзілова.

Зі слів колеги Нікульшиної, разом із нею поліцейські затримали іще двох осіб. Це керівники театру "Театр. На Вынос" Олексій Єршов і Максим Карнаухов. Інформації про мотиви дій силовиків наразі немає. Верзілов повідомив лише, що поліцейські були вдягнені в цивільний одяг. Затриманих повезли до відділку "Красносельський".

Відео У Москві за протест затримали учасницю групи "Pussy Riot"

Дівчина принесла під будівлю ФСБ у центрі міста банер зі словами "З днем народження, кати". Саме сьогодні виповнюється сто років з дня заснування Всеросійської надзвичайної комісії, функції якої у сучасній Росії і перейняла ФСБ.

У Москві за протест затримали учасницю групи "Pussy Riot"

Відомо, що Нікульшина, Єршов і Карнаухов планували вирушати на церемонію вручення премії "Золота маска". Їхній спектакль "Poe.Tri" став одним із претендентів на перемогу в номінації "експериментальний театр". Нікульшина задіяна у цій виставі, як акторка.

Верзілов і Нікульшина разом із іще кількома учасниками Pussy Riot влітку 2018 року вибігли на футбольне поле під час фінального матчу чемпіонату світу в Росії. Вони понесли за свою витівку адміністративну відповідальність – 15 діб арешту і 3-річну заборону на відвідування спортивних подій.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів