Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські пранкери розіграли главу МЗС Британії

Британський МЗС заявив, що Джонсон згодом запідозрив, що це розіграш, і перервав розмову.

Велика Британія почала розслідування, щоб з'ясувати, яким чином особі, яка назвалася прем'єр-міністром Вірменії, вдалося додзвонитися до глави МЗС Британії Бориса Джонсона і провести з ним 18-хвилинну бесіду, повідомила в четвер представник прем'єр-міністра країни Терези Мей.

Про це пише Reuters.

Главу МЗС Британії розіграли російські пранкери Володимир Кузнєцов (Вован) і Олексій Столяров (Лексус). Джонсон, який думав, що спілкується з прем'єром Вірменії Николом Пашиняном, під час дзвінка обговорив відносини з Росією, іранську ядерну угоду і сирійську війну. Аудіозапис розмови пранкери опублікували на YouTube і в твіттері.

ВідеоРосійські пранкери заявляють, що розіграли Порошенка

Британський МЗС заявив, що Джонсон згодом запідозрив, що це розіграш, і перервав розмову.

"Такого не повинно було статися, проводиться розслідування, щоб встановити обставини дзвінка і гарантувати, що цього більше не станеться", - сказала прес-секретар Мей.

Зазначимо, Кузнєцова і Столярова неодноразово звинувачували в роботі на Кремль і ФСБ. Самі пранкери стверджує, що не працюєть "на замовлення", в той же час визнають, що мають пропозиції від "знайомих" для вибору тем для чергового розіграшу.

Жертвами Кузнєцова і Столярова в різний час ставали українські політики, а також бізнесмени, зокрема, Міхеїл Саакашвілі, Віталій Кличко та Ігор Коломойський.

Залиште свій коментар

Вибір редакції