"Російські шпигуни" не передавали Росії секретну інформацію

"Російські шпигуни" не звинувачувалися в шпигунстві, оскільки не передавали секретні відомості до Росії.

Десятьом "російським шпигунам" не були пред'явлені звинувачення в шпигунств, оскільки вони не передали Росії секретну інформацію.

Про це заявив телеканалу CBS генпрокурор США Ерік Холдер.

"Вони не передали ніякої секретної інформації, і з цієї причини їм не були пред'явлені звинувачення в шпигунстві", - сказав Холдер, підтвердивши, таким чином, вже озвучувалися в ЗМІ припущення.

"З іншого боку, нам вдалося розкрити досить значну мережу агентів-нелегалів: десять осіб, що жили в різних частинах країни, намагалися впровадитися в життя нашої країни таким чином, щоб отримати можливість добувати інформацію з різних джерел", - зазначив генпрокурор.

Він зазначив, що "агенти" вступили в контакт з деякими джерелами і добули від них деяку інформацію.

"Вони діяли як агенти іноземної держави і з цієї точки зору представляли собою загрозу", - зазначив він, додавши, що вони отримали від Росії сотні тисяч доларів.

Росія і США поставили в п'ятницю крапку в "шпигунському скандалі", обмінявши у Відні чотирьох росіян, засуджених за шпигунство і помилуваних президентом РФ Дмитром Мєдвєдєвим, на десять російських громадян, затриманих в США за звинуваченням в нелегальній діяльності.

Хоча спочатку слово "шпигунство" в оприлюднених документах слідства не фігурувало, ЗМІ та офіційні влади відразу охрестили скандал шпигунським, а Анну Чепман, Річарда і Синтія Мерфі, Хуана Лазаро, Майкла Зотоллі, Патрісію Міллз, Михайла Семенка, Віккі Пелаез, Доналда Ховарда Хітфілда і Трейсі Лі Енн Фолі - шпигунами.

Нагадаємо, десять так званих "російських шпигунів" були арештовані в США в кінці червня 2010 року.

ФБР вистежували їх понад десять років. За версією американської влади, всі вони виконували різні завдання для російської розвідки, зокрема, збирали інформацію про розробки в галузі озброєння, а також встановлювали контакти з впливовими особами.

Читайте також:

Дзвінок "російської шпигунки" Чепман батькові зірвав операцію американських спецслужб

Дітей "російських шпигунів" відправили до батьків

Двоє з "російських зрадників" залишилися у Британії

У Відні обміняли "російських шпигунів" на "російських зрадників"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: