Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські силовики раптово і синхронно "замовкли" перед футбольним чемпіонатом – ЗМІ

У РФ правоохоронці вже кілька днів публікують лише позитивні новини.

Журналісти та громадські діячі в Росії звернули увагу на зміни в інформаційній політиці силових структур країни. Одразу кілька видань навели приклади того, що силовики перестали публікувати новини про свою роботу, крім повідомлень про проведені профілактичні заходи.

Російські ЗМІ промоніторили повідомлення прес-служби МВС, Слідчого комітету та інших структур, зокрема інспекції з контролю за ситуацією на автошляхах (ГИБДД). На підставі отриманих даних було зроблено висновок про те, що силовики отримали негласну вказівку оприлюднювати лише нейтральну і позитивну інформацію щодо подій у РФ. Зокрема, lentach.media пише про те, що на "будь-якому з регіональних сайтів МВС новини, які включають в себе слово "затриманий", "затримана", "затримали" закінчуються 5-6 червня. Прес-служба СК не змогла обійти увагою розслідування катастрофи катамарана на Волзі та смерть 13-річного підлітка в Ставропольському краї. Інші повідомлення з тими ж словоформами про затримання припинили з'являтися 9 червня", - повідомляється на сайті.

Також журналісти оперують інформацією з особистих бесід із поліцейськими і прокурорами, де ті розповіли, що "їм було спущено вказівку не публікувати "негатив", тобто будь-які новини про те, що відбувається в регіонах Росії". Також працівники мас-медіа звернули увагу на те, що від силових структур перестали надходити традиційні щоденні зведення. На офіційні запити щодо цієї ситуації у міністерстві внутрішніх справ Росії досі нічого не відповіли.

ВідеоЄвродепутати створили мапу політв'язнів Кремля до Чемпіонату світу з футболу

Негайно звільнити Олега Сенцова - вимагає американська правозахисна організація, що об'єднує журналістів та письменників - там написали листа російському президенту і голові ФІФА. Про українського режисера згадали і депутати європейської фракції "Зелених", які до Чемпіонату світу з футболу створили мапу політв'язнів Кремля. Вони нагадали вболівальникам - у Росії не лише проводять футбольне змагання, а й утримують півтори сотні політичних в'язнів.

Євродепутати створили мапу політв'язнів Кремля до Чемпіонату світу з футболу

Залиште свій коментар

Вибір редакції