Російські соціологи вже підрахували скільки кримчан скажуть "ні" енергоконтракту з Україною

Путін доручив провести соцопитування населення в Криму та Севастополі

Більше 90% кримчан скажуть "ні" укладанню контракту на постачання електроенергії з України в Крим і Севастополь, в якому півострів буде названий частиною України.

Таку думку висловила соціолог, керівник кримської філії Фонду розвитку громадянського суспільства (Форг) Наталія Кисельова, виданню РИА Новости.

Президент РФ Володимир Путін доручив провести соцопитування населення в Криму та Севастополі, перш ніж укладати контракт на постачання електроенергії, повідомив міністр енергетики РФ Олександр Новак. Перше питання: чи підтримуєте ви чи ні висновок комерційного контракту з Україною на постачання частини електроенергії в Крим і Севастополь, якщо в ньому буде вказано, що Крим і Севастополь є частиною України. А другий: чи готові ви до тимчасових труднощів, пов'язаних з незначними перебоями енергопостачання протягом найближчих 3-4 місяців.

"Навіть, якщо проводити плебісцит, а не опитування, я абсолютно впевнена, що більше 90% кримчан на перше питання дадуть відповідь" ні ". Це однозначно. А на друге питання відсоток позитивних відповідей може бути трохи менше - в силу психологічних причин. Проте навіть ті, хто висловиться про те, що тимчасові труднощі не хотілося б терпіти, скажуть, що про повернення в Україну не може бути й мови ", - сказала глава кримської філії Фонду розвитку громадянського суспільства Наталія Кисельова.

Соціолог додала, що кримчани "жили в постійних труднощах, мріючи про повернення на батьківщину, так що тимчасові труднощі вони, природно, потерплять".

Нагадаємо, що єдина високовольтна лінія Каховка-Титан, по якій з 8 грудня в Крим з території України подавалася електроенергія в обсязі близько 180 МВт потужності, вийшла з ладу через аварію в ніч на 31 грудня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: