Російські солдати заживо спалили кошеня і зняли це на відео - "ми так в армії дуріємо"

Шокуючий ролик про свої "розваги" в армії виклали в Інтернет російські юнаки. Захисники тварин звернулися до генерального прокурора.

Солдати-садисти_1
Солдати-садисти
У Приморському краї Росії солдати однієї з військових частин заради розваги зловили крихітне чорне кошеня, облили бензином і підпалили.

Ці знущання військові зняли на відео і виклали на сайт "ВКонтакте". На ролику видно, як нещасна тварина спалахнула як факел і з жахливим писком намагалася втекти від своїх катів, а солдати радісно сміялися, дивлячись на муки кошеня.

"Оператор" - Павло Янковський - пізніше зі своєї сторінки закликав користувачів соцмережі: "Друзі, подивіться у мене відео під назвою "Кішка", а нижче прокоментував: "Нам робити нічого в армії, ось ми і дуріємо".

Інцидент стався ще у вересні 2010 року, але лише нещодавно на нього натрапили захисники тварин. Шоковані вчинком військових садистів, вони встановили особи учасників відео і добилися того, щоб справа дійшла до військової прокуратури.

Утім, прокуратура гарнізону не звернула особливої уваги на вчинок підлеглих.

"Опитані в ході перевірки Янковський П.А., Назмі Н.І., Боронкін П.В. пояснили, що зазначений відеоролик був знятий у вересні 2010 року, коли вони з метою розважитися обмазали хвіст кошеняті і підпалили, однак одразу ж після цього упіймали його та загасили полум'я. Від зазначених дій кошеня не постраждало, у цей час кіт виріс і живе в квартирі в одного з офіцерів частини", - відповіли в офіційному листі в прокуратурі гарнізону.

Доказів того, що кошеня живе і здорове правоохоронці не надали.

Наразі громадський рух "Врятоване життя" вирішив звернутися до генерального прокурора РФ Юрія Чайки з проханням все ж таки покарати військових. Крім того, захисники тварин днями влаштували масову акцію протесту в центрі Санкт-Петербурга і розповіли на всю країну про шкуродерів, які служили в Примор'ї.

Читайте також:

На авіабазі в Росії солдати влаштували "ісламський бунт"

Російський чиновник змушував школярів цілувати йому ноги (відео)

Скандальні ФОТО: солдати США позують на тлі вбитих афганців

Ізраїльтянка виклала в Інтернеті "армійський альбом" зі зв'язаними палестинцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: