Російські спецслужби планують знайти  Доку Умарова найближчим часом

Російські спецслужби кажуть, що знайти Доку Умарова після затримання Магаса, - це "питання техніки і часу".

Після затримання одного з ватажків бойовиків на Північному Кавказі Алі Тазієва на прізвисько Магас російські спецслужби розраховують найближчим часом знайти і лідера чеченських бойовиків Доку Умарова.

"Про Умарова все зрозуміло, це питання часу. Він ховається на території Росії, він терорист, питання його затримання - питання техніки і часу", - заявив спеціальний представник президента РФ з питань боротьби з міжнародним тероризмом та організованою злочинністю Анатолій Сафонов.

Напередодні ФСБ РФ оголосила про затримання в Інгушетії одного з керівників так званого "Імарату Кавказ" Алі Тазієва на прізвисько Магас. Глава ФСБ Росії Олександр Бортніков доповів президентові РФ Дмитру Мєдвєдєву, що спійманий бойовик причетний до ряду гучних терактів на Кавказі останніх років.

"Цей бандит у 2004 році організував разом з Басаєвим напад на Назрань. У подальшому він був причетний до організації вибуху двох пасажирських автобусів на Ставропіллі, мав відношення до викрадення родича колишнього президента Інгушетії Мурата Зязікова. У 2009 році він організував вибух будівлі внутрішніх справ у Назрані , в результаті чого загинула велика кількість співробітників правоохоронних органів, і має також відношення до замаху на нинішнього президента Інгушетії Євкурова ", - перерахував злодіяння Магаса керівник спецслужби.

Президент Інгушетії Юнус-Бек Євкуров, на якого робив замах Магас, висловив думку, що затримання Магаса допоможе отримати дані про дії бойовиків у республіці.

Нагадаємо, з січня цього року в гірських районах Чечні за дорученням президента республіки Рамзана Кадирова проходить спецоперація, перед учасниками якої поставлено завдання знайти і нейтралізувати лідера сепаратистів Доку Умарова і його найближче оточення.

Раніше глава Чечні заявляв, що Умаров та інші лідери терористів будуть знищені протягом 2009 року. При цьому буквально одне за одним з'являлися повідомлення про знищення Доку Умарова. Проте кожного разу офіційним органам доводилося це спростовувати.

Читайте також:

Обаму закликали внести угруповання Доку Умарова до списку терористів

Доку Умаров попередив Москву про подальші терористичні атаки

Лідер чеченських бойовиків звинуватив ФСБ в організації терактів у Москві

Путін: організаторів терактів у метро необхідно "виколупати з дна каналізації"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: