Російські спортсмени ризикують не потрапити на Олімпіаду в Ріо

При цьому, Москва заявляє, що не є допінговою столицею

Команда російських спортсменів може не поїхати на літню Олімпіаду до Ріо-де-Жанейро. Таку можливість припускає міністр спорту РФ Віталій Мутко, пише "УП".

За його словами, це може бути спричинене розслідуванням антидопінгового агентства WADA щодо вживання російськими спортсменами препарату мельдонію, який є забороненим. Результати розслідування будуть готові лише у середині червня.

"Хай там як, ми - не допінгова столиця. У 2014 році - 1690 позитивних проб (на допінг) зі 107 країн світу, наших - 148. З них 70% відсіяли ми самі", - заявив Мутко, додавши, що РФ доклала максимум зусиль щодо реабілітації репутації своїх атлетів.

Нагадаємо, одразу у 23 спортсменів, які можуть виступити на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро, знайшли допінг. У ході повторної перевірки допінг проб з Олімпіади-2012 в Лондоні, заборонені препарати були виявлені у представників 6 різних країн, які представляють 5 видів спорту. Всього було протестовано 265 допінг-проб. В першу чергу перевірялися проби тих спортсменів, які мають значні шанси виступити в Ріо.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: