Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські туристи п’яним дебошем відзначили 9 травня в Туреччині – ЗМІ

Очевидці говорять про розбите скло на дні басейну та потрощений ресторан.

У Туреччині відпочивальники з РФ відзначилися хуліганською поведінкою 9 травня. Про це пишуть російські ЗМІ з посиланням на свідчення очевидців у соцмережах.

Інтернет-видання оперують повідомленнями про гучне прослуховування радянських пісень із самого ранку, порушення спокою в ресторанах і барах, биття посуду в басейні тощо. "9-го вранці головні м*даки винесли свої гаджети з колонками і на всю можливу гучність стали крутити "День Перемоги" та інші нетленки. У всіх барах були зрушені столи, клоуни-жиробаси з георгіївськими стрічками кричали: Стоячи за велику Росію, ура-ура-ура", - написала в соцмережах Юлія Шатова.

Реакція на це повідомлення була різною. Одні користувачі твердили, що самі бачили подібні речі, зокрема в Єгипті. "Росіяни відрізняються від інших туристів. Пияцтво, нахабство, свинство і розбещеність", - казали вони. Інші ж висловлювали недовіру до цих свідчень і вимагали фото і відео доказів дебошу громадян РФ.

ВідеоУ філіппінський столиці Манілі зайнявся готель

Свідки кажуть, вогонь охопив одразу три поверхи, а чадний дим накрив кілька районів міста. У будівлі знаходилося понад 300 туристів. Щонайменше четверо людей загинуло. Приборкати стихію пожежникам вдалося лише за сім годин.

У філіппінський столиці Манілі зайнявся готель

Залиште свій коментар

Вибір редакції