Російські туристи змінили поведінку в Туреччині після періоду вимушеної відсутності

Заборона на відпочинок через збитий турками літак РФ змусила росіян почати цінувати недорогі та якісні курорти.

Повернення російських туристів не зіпсувало цьогорічний відпочинок у Туреччині для громадян інших країн. Єдиною незручністю є трохи зрослі ціни, натомість росіяни поводяться тепер значно стриманіше, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Готель "Кремлін" зроблений спеціально, аби гості з РФ у Туреччині почували себе, наче у Москві: центральний майдан має назву Красна площа, але тепер тут росіян не завжди й зустрінеш. Кремлівська стіна у турецькому виконанні радує українське око – екстремальні спуски забарвлені в жовтий і синій кольори. Відпочивальники зізнаються, що раніше росіян було зо три чверті та поводилися вони жахливо – пили, сварилися, кидалися на їжу. Тепер їх іще треба пошукати серед відпочивальників – в очі своєю викличною поведінкою вони не кидаються.

ВідеоВідпочинок у Туреччині цього року зіпсувало часткове повернення російських туристів

"Росіян мало, нам це не подобається. Може, готель такий", - нарікають туристки з Ростовської області, годуючи місцевого кота таранькою з газети. Людмила з Білорусі дивується двічі: що росіян лише 20% серед відпочивальників "російського готелю" та чому в "кремлівському" антуражі немає українців. "Не стало хохлів", - констатує вона.

Російські туристи зізнаються, що почали цінувати відпочинок у Туреччині та більше не хочуть його втрачати. Головна причина – спробували свій. "15 років поспіль ми їздили в Туреччину, один рік ми пропускали, бо ми їздили в Росії в Анапу", - каже Вадим з Єкатеринбурга. І називає єдину причину, котра тепер змусить його відмовитися від Туреччини на користь російського курорту: "Тільки за вироком суду".

Як уже повідомлялося, цього літа відпочивальники вигадали приказку: бракує грошей на Одесу – рушай у Туреччину. Журналісти вирішили перевірити, чи справді трансфер, житло, їжа і шопінг за кордоном дешевші, ніж на українському курорті.

Кореспондент ТСН Наталія Нагорна

Залиште свій коментар