Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські тюремники назвали активіста Дадіна "дуже талановитим імітатором"

Стверджується, що на ньому "не знайдено жодного фізичного ушкодження".

Російська Федеральна служба виконання покарань повідомила, що заяви активіста Ільдара Дадина про застосування щодо нього тортур в колонії не підтвердилися. Заступник голови відомства Валерій Максименко назвав Дадіна "дуже талановитим імітатором", повідомляє Російська служба BBC.

"Керівництво ФСВП Росії висловлює подяку правозахисникам, а також представникам засобів масової інформації та блогосфери, які в цій ситуації не піддавалися на провокації, зберігали незалежність і неупереджену думку [...] дохідливо і зрозуміло підтвердили мої слова про те, що Дадін - це просто дуже талановитий імітатор з чудовим артистизмом і приголомшливою уявою", - сказав Максименко.

Він стверджує, що на Дадіні "не знайдено жодного фізичного ушкодження - ні лікарями ФСВП, ні комісією цивільних лікарів районної лікарні, ні лікарями лікарні в Петрозаводську".

Максименко також додав, що рекомендований правозахисним співтовариством один з провідних неврологів-епілептологів Росії, доктор медичних наук, професор Василь Генералов травм у в'язня не виявив.

"Він заявив, що не виявив прихованих пошкоджень і травм, які були б видні фахівцю навіть за відсутності синців і зовнішніх гематом, навіть після досить тривалого періоду часу", - зазначив заступник голови ФСВП.

Крім того, службова перевірка не виявила і фактів незаконного застосування фізичної сили і до інших засуджених.

Максименко заявив, що Дадін, який раніше дав письмову згоду на проходження перевірки на поліграфі у незалежного фахівця, пізніше відмовився робити це без пояснення причин.

ФСВП, за його словами, після отримання офіційного висновку від слідчих органів поставить у цій справі крапку.

Нагадаємо, російський активіст Ільдар Дадін розповів про страшні тортури в сегежской колонії ІК-7, куди його посадили на три роки за організацію мітингів у Росії. Лист активіста своїй дружині Анастасії Зотової записано адвокатом чоловіки Олексієм Ліпцер 31 жовтня.

7 грудня 2015 року Басманний суд Москви засудив Ільдара Дадина до трьох років загального режиму. 31 березня 2016 Мосміськсуд знизив строк до 2,5 років позбавлення волі. Дадин, який підтримував Україну, став першим, кого в Росії засудили за проведення мітингів. Зокрема, його вважають винним у порушеннях під час участі в протестних акціях 6 і 23 серпня, а також 13 вересня і 5 грудня 2014 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції