Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські тюремники заперечили застосування тортур до активіста Дадіна

Наразі у колонії триває службова перевірка.

Інформація про катування активіста Ільдара Дадіна у сегежській колонії ІК-7, куди його посадили на три роки за організацію мітингів у Росії, не підтвердилась під час попередньої перевірки та медогляду.

Про це заявив заступник директора ФСВП РФ Валерій Максименко, пише "Інтерфакс".

"На цю хвилину не встановлено жодного тілесного ушкодження на Дадінові. Сам він це під відеозапис підтверджує. Висновок медичних працівників запротокольовано", - зазначив він.

За словами Максименка, після оприлюднення інформацію про катування активіста почалась службова перевірка співробітників центрального апарату ФСВП.

"Особлива увага приділяється тим датам, у які, за твердженням Дадіна, його нібито били - знімаються фрагменти з усіх відеокамер", - наголосив посадовець.

Зокрема, розповів Максименко, було встановлено, що 12 вересня на Дадіна дійсно вдягли наручники, що запротокольовано у відповідних журналах.

"Щодо нього (факту застосування наручників – прим.ред.) проведена службова перевірка, результати якої були спрямовані в прокуратуру. Якщо з'ясуються факти перевищення службових повноважень, співробітники, які допустили це, будуть негайно звільнені і ними займуться слідчі органи", - запевнив заступник директора ФСВП.

Нагадаємо, раніше російський активіст Ільдар Дадін розповів про страшні катування у колонії ІК-7 в Сегежі. За словами чоловіка, начальник колонії погрожував йому вбивством та "закопати за парканом".

Залиште свій коментар

Вибір редакції