Російських в'язнів у Британії ледь не стратили через мовну помилку

Через складнощі перекладу, у британській в'язниці ледве не стратили російських в'язнів. У російськомовній версії буклету для ув'язнених в'язниці вираз "двір для прогулянок" (exercise yard) було перекладено як двір для екзекуцій "execution yard".

У британській в'язниці, яка розташована в місті Лінкольн, стався випадок, який прийнято описувати як "труднощі перекладу". Через неточний переклад мало не стратили російських в'язнів.

У російськомовній версії буклету для ув'язнених в'язниці вираз "двір для прогулянок" (exercise yard) було перекладено як двір для екзекуцій - у пресі при цьому вказувалася фраза "execution yard".

У прес-службі міністерства юстиції Великобританії підтвердили наявність помилки, але не змогли сказати, як саме російською звучав неточний переклад.

"Цей переклад так і не був опублікований, його помітив наш співробітник на стадії перевірки", - сказав представник міністерства юстиції, додавши, що початковий переклад у відомстві не зберігся.

Раніше британське видання Daily Mail написало, що помилка нібито розкрилася після спілкування іноземних ув'язнених в'язниці Лінкольн з інспекторами. Однак у міністерстві юстиції заявили, що ця інформація не відповідає дійсності, оскільки неточний переклад не публікувався.

Інших помилок у тексті перекладу в міністерстві не знайшли.

Натомість старший інспектор по тюрмах Нік Хардвік заявив, що така помилка не може розглядатися як комічний випадок.

"До цього можна ставитися як до жарту тільки до тих пір, поки ви не опиняєтеся в положенні в'язня, який не розуміє, як влаштовані британські в'язниці. Тим більше, коли ви приїжджаєте з країни, де все ще існують екзекуції. Для таких ув'язнених це зовсім не смішно", - сказав Нік Хардвік.

Зазначимо, остання страта у в'язниці Лінкольн була проведена в січні 1961 року. Тоді був повішений Василь Гинпюк, засуджений за вбивство.

Міністерство юстиції Великобританії повідомило, що в 2009 році в в'язниці Англії і Уельсу був поміщений 321 ув'язнений з Росії.

Читайте також:

Британія виплатить компенсації колишнім в'язням Гуантанамо

В Ірані стратили жінконенависника, який за 4 роки вбив 16 людей

У США звільнили ув'язненого, який 18 років очікував страти

Іракський суд засудив екс-прем'єр-міністра до смертної кари

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: