Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські в’язні проткнули животи цвяхами через катування

Таким чином вони хотіли привернути увагу до свавілля адміністрації тюрми.

Десять ув'язнених мордовської колонії №5 (Росія) проткнули животи штирями або цвяхами на знак протесту проти свавілля адміністрації. Про це повідомляє інформагентство “Чечня Сегодня”.

Член ради з прав людини при голові Чечні Хеда Саратова дізналася про інцидент від родичів ув'язнених. У лікувально-профілактичному закладі №21 їй підтвердили інформацію про шпиталізацію з травмами десятьох людей з колонії, де відбувають покарання колишні співробітники правоохоронних органів.

“У лікувальній установі підтвердили факт того, що в’язні дійсно потрапили в лікарню. Стан їх розцінювався як стабільний”, - повідомила правозахисниця. Про катування, яким піддавалися в’язні з боку начальника колонії Валерія Трофімова, їй розповіли нещодавно звільнені ув'язнені.

За словами родичів в’язнів, троє чоловіків порізали собі животи через свавілля адміністрації. Але наглядачі не викликали лікарів, у постраждалих починалася гангрена. Медиків викликали тільки після того, як ще семеро в’язнів увігнали в животи штирі або цвяхи.

Нагадаємо, 20 липня 2018 року російське видання "Новая газета" опублікувало запис із камери на формі одного з наглядачів Федеральної служби виконання покарань, на якому співробітники колонії піддають тортурам одного з ув’язнених.

Після оприлюднення цього відео Слідчий комітет Росії в Ярославській області порушив кримінальну справу на співробітників Федеральної служби виконання покарань. Справа порушена за ознаками злочину, передбаченого статтею щодо перевищення службових повноважень.

ВідеоЧотири роки колонії дали правозахиснику, який розслідував катування і зникнення людей на Кавказі

Нові репресії російського судочинства. У Чечні чотири роки колонії дали 61-річному Оюбу Тітієву - одному з небагатьох в республіці правозахиснику, який розслідував катування і зникнення людей на Кавказі. Йому закидають зберігання наркотиків. Їх нібито виявили в машині Тітієва понад рік тому. Сам правозахисник і його адвокати переконують – заборонені речовини йому підкинули.  

Чотири роки колонії дали правозахиснику, який розслідував катування і зникнення людей на Кавказі

Залиште свій коментар

Вибір редакції