Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські вчені втратили контроль над єдиним космічним телескопом країни

Гарантійний строк телескопа вже закінчився.

Єдиний російський космічний телескоп "Спектр-Р" перестав працювати на прийом командних даних.

Про це в суботу, 12 січня, РИА Новости повідомив директор Астрокосмічного центру Фізичного інституту Академії наук Микола Кардашев, передають Ведомости.

Водночас телескоп продовжує відправляти інформацію на Землю. За словами вченого, кілька спроб фахівців відновити зв'язок не увінчалися успіхом.

За словами Кардашева, подібні збої вже були. "Може все запрацює. Ми на це сподіваємось", - сказав вчений. Водночас він зауважив, що гарантійний строк телескопа вже закінчився.

Нагадаємо, раніше військовий супутник Росії зійшов з орбіти та згорів. Так, у небі над Новою Зеландією протягом декількох хвилин можна було спостерігати яскравий об'єкт - імовірно, фрагменти російського військового супутника. Фотографії об'єкта розміщували користувачі соцмереж.

ВідеоРакета-носій з українським двигуном успішно стартувала з космодрому у Південній Америці

Близько четвертої ранку за київським часом з космодрому у французькій Гвіані ракета-носій "Вега" успішно вивела супутник на орбіту. Космічний апарат, завважки у понад тонну, створено на замовлення Королівства Марокко. Він має прогнозувати стихійні лиха та спостерігати за змінами земної поверхні. 

Ракета-носій з українським двигуном успішно стартувала з космодрому у Південній Америці

Залиште свій коментар

Вибір редакції