Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські військові переконують, що знайшли в сирійській Думі склад хімікатів бойовиків

У Сирії під час хіматаки загинули 75 людей, ще півтисячі були отруєні.

Російські військові стверджують, що знайшли в сирійському місті Дума хімічну лабораторію і склад хімікатів. І все це, мовляв, належить бойовикам.

Про це в ефірі телеканалу "Росія 24" стверджував представник військ радіаційного, хімічного і біологічного захисту РФ у Сирії Олександр Родіонов, пише "Комерсант".

Військовий повідомив, що в лабораторії, мовляв, були знайдені речовини тіодігліколя і діетаноламін, які використовують для отримання сірчистого і азотистого іприту.

"Крім того, виявлений балон з хлором, аналогічний використаному бойовиками для постановки розтиражованого фейкового сюжету. Можна зробити висновок, що ця лабораторія використовувалася незаконними збройними формуваннями для виробництва отруйних речовин", - зазначив Родіонов.

Нагадаємо, у сирійській Думі влаштували застосування хімічної зброї - померли 75 людей, ще півтисячі отруїлися, але вижили. Сирія і Росія заперечують про хіматаку та не допускали туди незалежних експертів. Згодом стало відомо, що інспектори ОЗХЗ зайшли до міста, де відбулась хімічна атака.

Сполучені Штати вважають, що хіматаку влаштували урядові війська Сирії, а Росія покриває цей злочин.

США разом із Великою Британією та Францією в ніч проти 14 квітня завдали ракетних ударів по сирійських об'єктах, які пов'язані із хімічною зброєю. Росія обіцяла перехопити ракети своєю надсучасною військовою установкою, але цього не сталося.

ВідеоПісля хімічної атаки у Сирії США збираються накласти на Росію нові санкції

Очікується, що про них сьогодні оголосить міністр фінансів Стівен Мнучин. Нові санкції будуть спрямовані на ті компанії, які причетні до виготовлення обладнання, що пов’язане із застосуванням хімічної зброї у Сирії. Хіматака у сирійській Думі забрала життя щонайменше 70 людей.

Після хімічної атаки у Сирії США збираються накласти на Росію нові санкції

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції