Російські ЗМІ отримали інструкції: за Путіна йдуть добровільно і радісно

Дата публікації
Перегляди
1565
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Російські ЗМІ отримали інструкції: за Путіна йдуть добровільно і радісно

Путін не хоче, щоб його пов'язували з його ж партією? / Фото: AFP

Володимир Путін як кандидат в президенти намагається дистанціюватися від правлячої партії: про це свідчать розіслані журналістам "пам'ятки".

До російських ЗМІ розіслали "пам'ятку для журналістів, які висвітлюють мітинги на підтримку кандидата в президенти Володимира Путіна". У владній рекомендації закликають "не показувати і не згадувати" кремлівську партію "Єдина Росія", а натомість показувати "радісні обличчя людей".

"Це як же правляча партія мала облажатися в очах народу, щоб спробувати стерти з пам'яті громадян сам факт свого існування?", - іронічно запитує у своєму блозі на сайті газети "Московський комсомолець" журналіст Георгій Янс, який опублікував документ.

Він нагадав, що ще три місяці тому губернатор Московської області "роз'їжджав по обласних містах і селах і агітував за найкращу партію в світі. А тепер цій "найкращій партії" наказано самознищитися", - резюмує він.

Згідно з директивою, заборонено показувати не тільки партію "єдиноросів" та її символіку, а й чиновників, які її представляють, та будинки місцевих Адміністрацій з прапорами. Замінити це автори "рекомендації" пропонують "4-5 виступами шанованих в місті громадських діячів, які не мають стосунку до партії влади".

Редакторам місцевих ЗМІ також порадили звернути увагу на такі речі (цитата з документа):

1. Відобразити доброзичливу атмосферу мітингу в цілому (радісні обличчя людей, мами з дітьми, пенсіонери, люди середнього віку);

2. Громадяни прийшли добровільно, за власною ініціативою;

3. Саморобні плакати в руках у мітингувальників;

4. Організаторами заходу виступили впливові громадські в місті, не мають відношення до партії влади;

5. Записати інтерв'ю з учасниками мітингу типу: "Я не могла залишитися осторонь, коли вирішується доля моєї країни..."

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1565
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація