Російські ЗМІ встановили подробиці особи смертника з "Домодєдово"

Російське видання встановило ім'я та дані смертника, який здійснив теракт у "Домодєдово". Ним є 20-річний студент Магомед Євлоєв з Інгушетії, який навчався на бухгалтера.

Смертник з Домодєдово_4
Lifenews
Зліва - 2005 рік: Магомед Євлоєв тільки вступив до технікуму; праворуч - 2011 рік: голова смертника після вибуху в Домодєдово
Інтернет-видання Life News встановило ім'я 20-річного мешканця Північного Кавказу, який підірвав себе в аеропорту Домодєдово 24 січня.

За даними видання, це Магомед Євлоєв з Інгушетії, який навчався на бухгалтера. Проте, як відомо, офіційно ім'я смертника слідством не розкривається. Тільки дактилоскопічна експертиза і аналізи ДНК рештків допомогли слідчим встановити особу терориста-смертника.

Офіційний представник Слідчого комітету Володимир Маркін не підтвердив, але і не спростував цю інформацію, повідомляє видання.

Нагадаємо, минулої суботи, Маркін заявив, що встановлено особу терориста-смертника, але в інтересах слідства відмовився повідомити ім'я, розкривши лише таку інформацію: смертнику було 20 років, він прибув з північнокавказького регіону.

В свою чергу, Life News називає ім'я смертника і публікує фотографії, називаючи Євлоєва студентом, мешканцем селища Алі-Юрт. Фотографія 2005 супроводжується коментарем "Магомед Євлоєв тільки вступив до технікуму". Поруч знаходиться фотографія голови, що відірвалася від тіла під час теракту в Домодєдово.

Відправившись в село, де народився майбутній терорист-смертник, кореспонденти Life News спробували відновити ланцюжок подій, що призвели до кривавої розв'язки 24 січня.

За їх даними, Магомед Євлоєв пішов з дому на початку вересня 2010 року. Юнак повідомив батькам, що їде в Краснодарський край на заробітки. З тих пір 73-річний батько Магомеда Мухажір і 54-річна мати Роза не отримували від сина жодної звістки.

"Євлоєв був звичайним учнем, з основних предметів вчився на трійки. Друзів у нього було небагато", - розповів вчитель місцевої школи.

Після школи Євлоєв провчився три роки в технікумі на бухгалтера. З технікуму Євлоєва відрахували за неуспішність, пише видання.

У листопаді 2009 року Євлоєва покликали в армію, але з військової частини, дислокованої у Владивостоці, він повернувся вже через три місяці. Дільничний міліціонер з Алі-Юрта характеризує Євлоєва як "непомітного", а його сім'ю як "інтелігентну".

"Мати - вчителька початкових класів, батько Мухажір - пенсіонер. Незабаром після теракту в Домодєдово сім'я Євлоєва виїхала з селища", - додав меліціонер.

Раніше в четвер директор ФСБ Олександр Бортніков доповів президентові Дмитру Мєдвєдєву, що встановлена не тільки особа терориста, що здійснив теракт в Домодєдово, а й організатор теракту. Бортніков сказав, що вибухнув член кавказького підпілля.

Мєдведєв, в свою чергу, жорстко висловився з приводу передчасних заяв про розкриття теракту.

Раніше прем'єр-міністр Росії Володимир Путін заявив, що слідству вдалося розкрити теракт, здійснений у "Домодєдово". "Йде слідство, люди працюють, працюють результативно", - заявив Путін у середу, 2 лютого. На уточнююче запитання, чи є вже якісь зачіпки, прем'єр відповів: "Не зачіпки, можна вважати, що справа в цілому розкрита".

Нагадаємо, теракт у "Домодєдово" був здійснений 24 січня. Жертвами вибуху, потужність якого склала 5 кг в тротиловому еквіваленті, стали 36 людей, більш ніж 120 отримали поранення.

Читайте також: 

Офіційно: теракт в "Домодєдово" здійснив 20-річний кавказець 

Мєдвєдєв спростував розкриття теракту у "Домодєдово"

Кількість жертв теракту в "Домодєдово" зросла

У теракті в "Домодєдово" запідозрили дагестанських бойовиків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: