Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії ЗМІ відкликають журналістів з Держдуми через соратника Жириновського, якого звинувачують у домаганнях

Так вони протестують проти рішення комісії з етики, яка не вважає порушенням домагання з боку Слуцького.

Кілька російських ЗМІ в різних формах припиняють співпрацю з Держдумою РФ. Таке рішення вони прийняли після того, як комісія з етики не знайшла "поведінкових порушень" з боку депутата з ЛДПР Леоніда Слуцького, якого деякі журналістки звинуватили в домаганнях.

РБК заявив, що з 21 березня відкликає журналістів усіх редакцій (сайт, телеканал, газета, журнал), які працюють над висвітленням діяльності Держдуми.

“Цим рішенням комісія з етики, по суті, визнала нормою можливість сексуальних домагань до журналістів з боку ньюсмейкерів. Ми не згодні з таким підходом і відмовляємося вважати нормальною позицію Думи з цього питання", — заявила співкерівник об'єднаної редакції РБК Єлизавета Голікова.

ВідеоДепутата Держдуми від партії Жириновського звинуватили у домаганні

Леоніда Слуцького одразу кілька журналісток звинуватили у непристойній поведінці. Кореспондентка BBC, редакторка телеканалу RTVi та продюсерка телеканалу "Дождь" розповіли, що парламентар домагався їх. Звинувачення на свою адресу Слуцький відкидає.

Депутата Держдуми від партії Жириновського звинуватили у домаганні

Подібне рішення ухвалив телеканал "Дождь", який першим підняв питання про домагання з боку Слуцького. В редакції заявили, що обурені позицією Держдуми і депутатської комісії з етики і вважають її рішення "неприйнятним і знущальним". На телеканалі заявляють, що після засідання комісії "стало ясно, що жінкам перебувати в Держдумі просто небезпечно".

Редакція "Коммерсанта" ухвалила рішення відмовитися працювати з Леонідом Слуцьким і з комісією Держдуми з етики як ньюсмейкерів.

“Редакція ВД „Коммерсантъ“ здивована і розчарована рішенням комісії Держдуми з етики, яка фактично відмовилася від розбору звинувачень, які надійшли на адресу депутата Леоніда Слуцького, і перетворила засідання на суд над постраждалими. Ми вважаємо руйнівним підхід членів комісії, для яких корпоративна етика важливіша за справедливість", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, три російські журналістки звинуватили в сексуальних домаганнях депутата "Держдуми" від ЛДПР і главу комітету з міжнародних справ Леоніда Слуцького.  Одна з них розповіла, що Слуцький чіплявся до неї у 2017 році у своєму кабінеті, коли вона зайшла до нього, щоб задати питання з міжнародного порядку дня.  Ще одна журналістка, яка працює в російському парламенті, також розповіла про сексуальні домагання з боку депутата з партії Володимира Жириновського. За її словами, вона не стала піддавати цей випадок розголосу через страх втратити можливість працювати в парламенті. Третя журналістка, продюсер одного з телеканалів, розповіла, що Леонід Слуцький намагався поцілувати її в губи і помацати за сідниці. 

Також повідомлялося, що депутат нелегітимної Держдуми Леонід Слуцький, якого кілька журналісток звинуватили в домаганнях, некоректно поводився по відношенню до спікера МЗС РФ Марії Захарової, про що вона сама й розповіла. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції