Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російських контрактників, які відмовилися їхати на Донбас, відправили в колонію

П'ятьох військових звинуватили у дезертирстві.

Російські десантники з військової частини № 22179 в Майкопі, які втекли з полігону через побоювання, що їх направлять воювати на Донбас, отримали реальні тюремні терміни. Їх звинуватили в дезертирстві.

Анатолій Кудрін засуджений на півроку колонії-поселення. Олександр Євенко, Іван Шевкунов, Олександр Єненко і Павло Тинченко отримали по одному року, повідомляє Новая газета.

"Це огидно. Всі характеристики були позитивними, маса людей за мого сина поручалася, багато людей з частини виступили на його підтримку. Ми сподівалися на умовні терміни", - каже мама Івана Шевкунова, Світлана Кімнатна.

Восени 2014 року військовослужбовців майкопської військової частини перекинули на полігон Кадамівський в Ростовській області. Через деякий час контрактники в масовому порядку стали залишати полігон, багато подавали рапорти про звільнення.

Контрактники скаржилися на погані побутові умови і боялися, що їх відправлять на війну в Україну.

Поблизу Кадамівського полігону стояв табір бойовиків "ДНР". За словами батьків солдатів, сепаратисти вели агітаційну роботу, пропонуючи за гроші їхати воювати в Донбас.

"Не хотів ніхто їхати в цю Україну. Ніхто не захотів там свої голови залишати. У кожного є сім'ї, у кожного є мами, у деяких є діти",- розповіла Світлана Кимнатная.

Нагадаємо, після того, як Росія ув'язалася в ще один військовий конфлікт - цього разу в Сирії - контрактники з Новоросійська відмовилися їхати на Близькій СхідЗа військових взялася Федеральна служба безпеки, їм погрожують кримінальним переслідуванням.

ВідеоНа Донбасі загинуло щонайменше 500 російських військових

Залиште свій коментар

Вибір редакції