Російських льотчиків, які викрили корупцію в армії, відсторонили від польотів

Льотчиків, які виявили корупційні оборудки в армії, відсторонили від польотів, посилаючись на порушення у них психічної стійкості і не здатності літати.

Льотчиків Липецького авіацентру (Росія), які викрили корупційну схему в армії, відсторонили від польотів.

Виконуючий обов'язки начальника Липецького авіацентру полковник Сергій Прокоф'єв пояснив, що льотчики проходять свідками у кримінальній справі, і що у них порушена психічна стійкість і в такому стані їх не можна допускати до польотів.

Водночас, старший лейтенант Ігор Сулима, який заявив, що зі своїх премій офіцери повинні були виплачувати відкати командуванню, привернув увагу військової прокуратури та Громадської палати, а саме адвоката Анатолія Кучерени.

Але до приїзду Кучерени командування підготувалося: льотчиків трьох ескадрилій відправили на аеродром, а на збори в штаб допустили лише Третю ескадрилью.

Не пустили в зал і журналістів, пославшись на протизаконний наказ міністра оборони, який забороняє військовим спілкуватися з пресою без дозволу командування.

Однак з 150 льотчиків, що залишилися в залі, більше половини заявила, що про факти корупції їм таки відомо.

Сулима розповів, що полковник Терешин, командир військової частини № 62632, у повному складі відсторонив Третю авіаційну ескадрилью від польотів.

"Мене, старшого лейтенанта Ігоря Сулима, і мого заступника Антона Смирнова даний офіцер з ганьбою вигнав зі строю, звинувативши у наклепі. Інших військовослужбовців полковник Терешин образив, звинуватив у пияцтві, бешкетництві і організації бійок між підлеглими. Офіцери інших ескадрилій, які готові підтвердити факти вимагань, також відсторонені від польотів і піддані тиску", - додав Сулима.

Він також підкреслив, що командування частини безпосередньо задіяно в описаній ним системі зборів з офіцерів. Більш того, вважає старший лейтенант, командування ВПС стало не на сторону скаржників - воно хоче лише придушити конфлікт, щоб він не вийшлв за межі Липецького авіацентру.

Читайте також:

На Полтавщині військком вимагав гроші у тих, хто вже "переріс" армію

Європа: Україна провалила боротьбу з корупцією

Бізнесменів закликають скаржитися на міліціонерів-здирників

У Москві пройшла 50-тисячна акція проти корупції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: