Російських міліціонерів перетворять на поліцейських за два місяці

Щоби стати поліцейськими, російським міліціонераи доведеться пройти атестацію. Форму їм видадуть пізніше, бо наразі немає грошей.

Атестація поліцейських, які з 1 березня змінять в Росії міліціонерів, вкладеться у два місяці. Про це йде мова у плані заходів з підготовки до вступу в силу закону "Про поліції", підписаний главою МВС РФ Рашидом Нургалієвим.

До 1 березня в МВС сформують атестаційні комісії, які до 1 травня проведуть позачергову атестацію особового складу. Атестація не торкнеться поліцейських керівників, яких призначає президент.

Раніше повідомлялось, що з 1 березня співробітники міністерства будуть виведені за штат. Усі вони збережуть за собою всі функції і не будуть обмежені в правах.

Як зазначав Нургалієв, переатестація почнеться з керівників центрального апарату і територіальних органів МВС. Потім атестацію пройде середній і особовий склад. Глава МВС заявляв, що ті, хто не пройде атестацію, будуть або звільнені, або понижені у званні.

Згідно з запланованою реформою МВС, кількість співробітників російської міліції скоротиться на 20 відсотків.

У підписаному Нургалієвим плані також йдеться, що нові нагрудні знаки у поліцейських з'являться до грудня. До цього ж часу будуть замінені всі написи на поліцейських автомобілях.

Читайте також:

Російські депутати узаконили поліцейських і дозволили їм бити жінок

Перейменування російської міліції в поліцію обійдеться у сотні мільйонів рублів

Росіяни запропонували перейменувати міліцію на "інквізицію"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: