Російських спортсменів можуть не допустити до участі Олімпіаді в Бразилії

Про це заявили у Міжнародному олімпійському комітеті

Російських спортсменів можуть взагалі не допустити до участі у цьогорічних Олімпійських іграх у Бразилії. Таке припущення висловив президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах, пише "Радіо Свобода".

Зокрема, це може статися, якщо буде доведений факт вживання спортсменами РФ вживання допінгу під час Олімпіади в Сочі.

У газеті USA Today Бах зазначив, що у разі підтвердження застосування допінгу російськими спортсменами, це стане "разючим новим виміром вживання допінгу з безпрецедентним на цей час рівнем його злочинності".

Нагадаємо, у США телеканал CBS показав скандальний сюжет про вживання допінгу російськими спортсменами під назвою "Темна таємниця Росії". У сюжеті телеканалу йдеться зокрема про те, що мінімум чотири переможці Олімпіади-2014 від РФ, яка проходила в Сочі, вживали допінг. Відповідну інформацію щодо вживання допінгу спортсменами у РФ надав екс-співробітник Російського антидопінгового агенства (РУСАДА) Віталій Степанов.

За цим фактом у Міністерстві юстиції США відкрили кримінальні справи щодо росіян, які могли бути причетними до допінгового скандалу. Зокрема, розслідування торкнеться чиновників, спортсменів, тренерів, працівників антидопінгових органів, а також всіх осіб, які могли б отримати зиск від "допінгової програми".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: