Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російських туристів почали лякати захопленням у полон бойовиками ІД в Туреччині

Про це повідомляють в Ростуризмі.

В Ростуризмі почали повідомляти мандрівникам про нібито плани ІД щодо захоплення росіян в заручники в Туреччині.

"За даними компетентних органів, лідери міжнародної терористичної організації ІД планують захоплення заручників з числа громадян Російської Федерації, що перебувають в Турецькій Республіці", — йдеться в повідомленні Ростуризму.

У відомстві повідомили, що нібито надалі заручники можуть переправлятися на підконтрольні бойовикам території для проведення публічних страт.

Нагадаємо, що раніше президент Росії Володимир Путін заявив, що Росія розширить санкції проти турецьких будівельних компаній.

Відносини між РФ і Туреччиною різко погіршилися після 24 листопада, коли військово-повітряні сили Туреччини збили російський бомбардувальник Су-24, коли той порушив повітряний простір країни. Після чого президент Росії Володимир Путін підписав указ про спеціальні економічні заходи щодо Туреччини.

З 1 січня 2016 року В РФ набула чинності постанова уряду про припинення безвізового режиму з Туреччиною. Раніше повідомлялося, що російська влада готова послабити санкції стосовно працюючих у країні турецьких будівельних компаній, щоб добудувати об'єкти до чемпіонату світу з футболу-2018.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції