Російським чиновникам заборонили грубіянити

У Росії створили кодекс поведінки для чиновників, котрий зобов’яже їх бути ввічливими та толерантними, а також вкаже, який одяг мусить носити держслужбовець.

У Росії типовий кодекс поведінки держслужбовців заборонить чиновникам використовувати зневажливий тон, грубіянити, проявляти зарозумілість і зобов'яже бути доброзичливими, уважними і толерантними.

Остаточно кодекс може бути затверджений у жовтні.

Зазначається, що у спілкуванні службовцю необхідно керуватися конституційними положеннями, що людина, її права і свободи є вищою цінністю, і кожен громадянин має право на недоторканність приватного життя, особисту та сімейну таємницю, захист честі, гідності, свого доброго імені.

Згідно з документом, держслужбовці повинні сприяти встановленню в колективі ділових взаємовідносин та конструктивної співпраці один з одним.

"Державні службовці повинні бути ввічливими, доброзичливими, коректними, уважними і проявляти толерантність у спілкуванні з громадянами і колегами", - говориться в документі.

Проект кодексу передбачає і статтю, що регламентує, як має виглядати чиновник.

"Зовнішній вигляд державного службовця при виконанні ним посадових обов'язків повинен сприяти дотриманню прав громадян до державних органів, відповідати загальноприйнятим діловому стилю, який відрізняють офіційність, стриманість, традиційність, акуратність", - відзначається в проекті.

Нагадаємо, у Москві взялися за розроблення "Кодексу москвича". Впровадження кодексу чиновники пояснюють тим, що приїжджі просто не знають правил життя в мегаполісі.

Читайте також:

Мєдвєдєв вимагає скласти "списочек" чиновників, які не слухали його звернення

У Москві іноземцям розкажуть, як правильно поводитися

Оточення Мєдвєдєва отримало статус недоторканних

Мєдвєдєв вимагає від Путіна звільнити кожного п’ятого чиновника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: