Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російським військовим заборонять викладати в Мережу фото, відео та геотеги

Із такою ініціативою виступило Міноборони РФ.

Міноборони РФ заборонить військовослужбовцям викладати в Інтернет фото, відео та геотеги, які можуть їх розкрити.

Про це повідомляє РБК.

У відомстві стверджують, що, використовуючи ці дані, терористи і екстремісти дестабілізують ситуацію в різних регіонах світу.

Міністерство розробило проект документа з пропозицією внести зміни в закон «Про статус військовослужбовців». Згідно із ним, військовослужбовці за контрактом, в тому числі іноземці, не повинні розміщувати в інтернеті будь-яку інформацію про себе та інших військових, яка вказує на їх відомчу приналежність, розкриває службову діяльність і місце їхньої дислокації.

Виняток можуть становити випадки, передбачені російським законодавством, відзначають автори проекту, не уточнюючи, про які нормативні акти йдеться.

Зазначається, що законопроект розроблений з метою підвищення рівня інформаційної безпеки особистості, суспільства і держави.

Так, спецслужби окремих держав, а також екстремістські і терористичні організації часто використовують розміщувану російськими військовослужбовцями в інтернеті інформацію для того, щоб дестабілізувати внутрішньополітичну та соціальну ситуації в світі. Автор документа підкреслює, що сьогодні аналогічну заборону вже передбачили для військовослужбовців та цивільного персоналу ФСБ і ФСО.

Нагадаємо, терористична організація "Ісламська держава" виклала відео з нібито двома російськими військовими, яких було взято у полон під час наступу на сирійське місто Дейр-ез-Зор 28 вересня. На відео знято двох чоловіків, в одного з них видно травми на обличчі. Інший чоловік представляється як Заболотний Роман Васильович, 1979 року народження, уроженець села Рассвет Аксайского району Ростовської області.

За його словами, разом із ним у полон потрапив Сурканов Григорій Михайлович, 1978 року народження, житель Домодедовського району. На цьому відео обривається. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції