Російський активіст Верзілов зізнався, кого підозрює у своєму отруєнні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Росіянин також пояснив, чому думає саме так, а не інакше.

На лікуванні в Німеччині після раптового отруєння в Росії активіст Петро Верзілов зізнався, що підозрює кремлівські спецслужбі в тому, що сталося з ним. Чоловік припускає, що за подіями стоїть ГРУ, а на ньому було випробувано нову отруту, пише ru.reuters.com.

Лікарі берлінської клініки "Шаріте" не виявили слідів отрути в організмі Верзілова, але визнали, що не бачать іншого пояснення його стану, крім отруєння. "Я твердо переконаний, що моє отруєння – це справа рук російських спецслужб. Можливо, ГРУ", - заявив сам постраждалий.

ВідеоНімецькі лікарі розповіли про стан Верзилова, який, найімовірніше, був отруєний

Не хвороба, а отрута. Німецькі лікарі заявили - активіст російського панк-гурту Pussy Riot Петро Верзилов найімовірніше був отруєний. Чоловік втратив зір, слух та здатність ходити минулого тижня. Російські медики спершу припустили, що він отруївся невідомою речовиною, але її слідів не виявили. Тож друзі Верзилова та правозахисники перевезли його до Німеччини. Тамтешні лікарі кажуть - активіст почувається краще, хоча й потребує догляду. 

Німецькі лікарі розповіли про стан Верзилова, який, найімовірніше, був отруєний

На його думку, отруєння було настільки професійним, що неможна зробити ніяких інших висновків. При цьому Верзілов припустив, що спецслужби могли випробувати на ньому новий вид отрути – це припущення походить від швидкості, з якою подіяла невідома речовина. "Не минуло й кількох днів перед тим, як я щось відчув – все сталося негайно. Я нічого не пам'ятаю про подальші дні", - сказав він.

Також росіянин відкинув гіпотези про те, що отруєння пов’язане з його протестною акцією у фінальному матчі чемпіонату світу з футболу в Москві, коли він разом із трьома активістками з Pussy Riot вибіг на поле в поліцейській формі. На думку Верзілова, більш імовірною є версія, що пов’язує отруєння з наміром зайнятися розслідуванням вбивства російських журналістів в Африці. "Можливо, тому мене захотіли отруїти спецслужби. Думаю, це більш імовірна причина, ніж акція під час чемпіонату світу", - зауважив він.

Верзілов при цьому запевнив, що має намір повернутися до РФ по завершенні свого лікування. "Зараз я почуваюся добре і сподіваюся, що мене випишуть якомога швидше", - додав він.

Як повідомлялося, 11 вересня Верзілов потрапив до лікарні у важкому стані. Близькі активіста припускають, що його могли отруїти. У важкому стані чоловіка перевели в реанімацію НДІ ім. Скліфосовського. При цьому медики не знайшли підозрілих речовин у крові Верзілова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції