Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський авіаносець "Адмірал Кузнєцов" міг загорітися через купу сміття – ЗМІ

У справі про трагічну пожежу в Мурманську з’явилися нові деталі.

Причиною пожежі на крейсері "Адмірал Кузнєцов" могло стати сміття, залишене в трюмі. Про це повідомляє Медуза з посиланням на "Коммерсантъ".

Російські ЗМІ оперують свідченнями джерел, близьких до учасників ремонту судна. За їх інформацією, причиною пожежі стало потрапляння по кабельному каналу зварювальної окалини, що використовувалася при проведенні вогневих робіт при ремонті, на кинуте в трюмі промаслене ганчір'я. Це сталося, бо працівники не прибрали вчасно це сміття, а керівники дали дозвіл на небезпечний етап робіт, попри невиконані умови для них.

За словами джерел, підлога в трюмі мала бути чистою. Натомість там виявилася купа сміття, що складалася з дрантя і тирси, якими робочі витирали розлиті під час ремонту розчинники. За чинним регламентом, екіпаж корабля перш, ніж дати дозвіл на проведення пожежонебезпечних робіт, повинен був подбати про прибирання сміття, але не зробив цього.

Як повідомлялося, вогнем на кораблі було охоплено щонайменше 600 квадратних метрів площі, а пожежі присвоєно другий номер складності. Жертвою інциденту став один військовий, ще двоє зникли безвісти.

Відео Щонайменше один загиблий та 12 потерпілих - унаслідок пожежі на авіаносці "Адмірал Кузнецов"

Вранці під час зварювальних робіт зайнялася нижня палуба. Полум'я швидко охопило енерговідсік та поширилося на площу близько 600 квадратних метрів. На той момент на облавку перебували чотири сотні людей. Більшість урятувалась, а от тим, хто був у трюмі, пощастило менше. Причиною загоряння називають порушення правил безпеки.

Щонайменше один загиблий та 12 потерпілих - унаслідок пожежі на авіаносці "Адмірал Кузнецов"

Залиште свій коментар

Вибір редакції