Перейти до змісту
Російський блогер пояснив Путіну, що "в країні: пи***ць", і отримав відповідь

Російський блогер пояснив Путіну, що "в країні: пи***ць", і отримав відповідь

Блогер розповів Путіну, що його село при "м***ках комуністах" було захищене від пожежі, а "прийшли панове демократи і почався п***ць". Путін назвав блогера Горьким і попросив адресу, щоб допомогти.

Безпрецедентний випадок: прем'єр-міністр Росії Володимир Путін вступив в заочне листування з інтернет-анонімом, який у своєму блозі обурювався з приводу бездіяльності влади у зв'язку з лісовими пожежами.

Користувач Livejournal top_lap, у якого є дача в селі в Тверській області, в експресивних виразах розповів, зокрема, наступне (орфографія і пунктуація оригіналу):

"В деревне при м***ках коммунистах, которых все ругают было три пожарных пруда, висела рында, в которую били если начинался пожар и о чудо была пожарная машина, одна на три деревни правда, но была. И вот пришли господа демократы и начался п****ц, первое что сделали это засыпали пруды и продали эти места под застройку, пожарную машину тоже куда то дели, наверно инопланетяне сп***или, а рынду заменили на телефон (модернизация б***), только он ни х** не работает, потому что забыли подключить".

Завершується пост словами: "Верните мне б**** мою рынду, с**и, и заберите свой телефон на х**".

Журналісти передали цей текст Путіну. У супровідній записці журналіст Олексій Венедиктов зазначив: "В обличчя Вам, звичайно, ніхто не скаже, але Інтернет повний критики і обурення."

Прем'єр у відповіднному посланні зазначив, що "з великим інтересом і задоволенням" ознайомився з точкою зору top_lap, і "в цілому погодився" з його зауваженнями. Він повідомив розгніваному блогеру, що "грошові кошти на подолання наслідків стихійного лиха та вирішення інших нагальних проблем вже направлені з федерального бюджету на рахунки потерпілих суб'єктів Російської Федерації".

Що ж стосується ринди, Путін запевнив ЖЖ-юзера: "За наявності Вашої адреси ринду отримаєте у губернатора негайно".

Крім того, прем'єр-міністр відзначив відвертість, прямоту і літературний талант автора гнівного послання, порівнявши його з "улюбленим письменником Леніна - Горьким".

Окрім передачі листа журналістами, блогер опублікував його копію в Інтернеті. Ось текст повністю.

Читайте також:

У Підмосков'ї згоріла база ВМФ РФ

У Росії продовжують лютувати пожежі: в згорілих селах з'явилися мародери і палії

Вогняні смерчі у Росії: кількість жертв зростає

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин