Російський чиновник шкодує, що не можна відстрілювати бомжів

Російський чиновник, відповідаючи на запитання, як мерія Чити вирішує питання бомжів, пожартував, що "відстрілював би їх, але не має ліцензії".

Російський чиновник, мер Чити Анатолій Михальов вважає за потрібне боротися з бомжами, відстрілюючи їх, проте немає таких повноважень.

Про безхатчинків мера запитав депутат від КПРФ, який порівняв їх з пролісками, які навесні виходять на вулиці міста. Мерові поставили запитання "як вирішує цю проблему адміністрація"?.

"На жаль, ми не маємо ліцензії на відстріл бомжів", - невдало пожартував Михальов, додавши, що інших законних способів впоратися з ними немає.

"І ми не можемо, як за радянських часів, змусити цих людей працювати", - зазначив мер. За словами Михальова, для боротьби з бомжами треба повернути в законодавство поняття "дармоїд".

При цьому мер зазначив, що на лікування одного бомжа медики витрачають в середньому 17 тисяч рублів, тоді як отримати віддачу від цих громадян практично неможливо.

Зазначимо, Анатолій Михальов - член партії "Єдина Росія" і лауреат національної премії імені Мініна і Пожарського "Гідному громадянину - вдячна Росія".

Читайте також:

Бомж намагався перерізати собі горлянку в приймальні Мєдвєдєва

У Києві збудують готель для бомжів

Україна посіла дев'яте місце на чемпіонаті світу серед бомжів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: