Російський чиновник змушував школярів цілувати йому ноги (відео)

У республіці Башкирія, що в Росії, глава району під час тренувань школярів у спортзалі змушував їх цілувати йому ноги. Відео інциденту було оприлюднене в інтернеті.

Глава Єрмекеєвського району республіки Башкирія Діфгат Хантімеров змушував учнів цілувати йому ноги, в той час як вони віджималися. Під час вправ чиновник з азартом кричав "Ногу цілуй!" і "Дошку цілуй!".

Скандальне відео з заходу одразу потрапило в інтернет.

Уповноважена з прав дитини Башкирії Лілія Гумерова звернеться до прокурора республіки з проханням перевірити факт знущання голови Ермекеевского району Діфгата Хантімерова над школярами в спортивному залі. Гумерова побувала в районі, поспілкувалася з дітьми і Хантімеровим.

"Коли я запитала школярів, як би вони вчинили, якби таким чином принизили б їх дітей, всі відповіли, що скаржилися б і добилися б покарання кривдника", - зазначила омбудсмен.

Вона також повідомила, що зустрілася і з чиновником. "Я запропонувала Хантімерову вибачитися перед дітьми. Він сказав, що не хотів їх образити", - сказала Гумерова.

За її словами, сам Хантімеров говорить, що після появи відеофайлу в Інтернеті до нього приходили слідчі, але в його діях не знайшли складу злочину.

Ніхто з батьків не звернувся зі скаргою на дії чиновника. Однак, на думку Гумерової, суспільство має бути нетерпиме до будь-яких фактів насильства над дітьми, приниження їхньої гідності, утиску їхніх прав. "Звичайно, ніхто в цій історії не помер, не постраждало нічиє здоров'я, але дітям завдано моральної шкоди, ніякі гроші, вкладені в спорт тим же главою адміністрації, не відшкодують її", - наголосила омбудсмен.

Раніше джерело в слідчих органах Єрмекеєвського району повідомляло, що перевірка за фактом проводилася. Проте в республіканському СКП офіційно повідомили, що не проводилась перевірка, оскільки не було заяв від постраждалої сторони.

Зазначимо, 44-річний Діфгат Хантімеров обіймає посаду глави адміністрації Єрмекеєвського району Башкирії вже шість років, до призначення працював заступником керівника управління Мінмайна РФ по Республіці Башкирія. Його рідний брат Фоат Хантімеров раніше очолював міністерство фінансів республіки, а зараз займає пост голови Пенсійного фонду Башкирії.

Читайте також:

Башкирські силовики знищили банду терористів

У Башкирію відправили загони спецпризначення для зміни влади

У Башкирії попереджено розкрадання деталей МіГ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: