Російський депутат хоче розібратися у смерті Пушкіна

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поет помер 182 роки тому.

Депутат парламенту Ленінградської області Росії Володимир Петров попросив керівника Слідчого комітету Олександра Бастрикіна ініціювати розслідування обставин загибелі поета Олександра Пушкіна, якого убили на дуелі в 1837 році. Про це повідомив представник апарату депутата у коментарі "РИА Новости".

"Зважаючи на величезний моральний і культурний авторитет Олександра Сергійовича Пушкіна в нашій країні, прошу Вас ініціювати додаткове розслідування причин і обставин загибелі великого поета в 1837 році", - йдеться в тексті листа депутата.

Петров вважає, що "багато сучасників великого поета, дізнавшись про трагедію, висловлювали припущення про невипадковість його загибелі". "Ті, хто знав його, навіть висловлювали припущення, що Олександр Сергійович міг стати жертвою змови", - додав депутат.

Нагадаємо, у 2017 році росіяни вважали Пушкіна третьою найвидатнішою особою усіх часів.

Довідка: Олександр Пушкін – відомий російський поет, драматург та прозаїк. Його ще за життя називали генієм, і з другої половини 1820 років він став вважатися "першим російським поетом" (не тільки сучасності, але й усіх часів), а навколо його особи у читацької публіки створився справжній культ.

Він помер через дуель з кавалеристом Дантесом, яка відбулася 27 січня 1837 року на Чорній річці. Поет був поранений: куля перебила шийку стегна і проникла в живіт. Для того часу поранення було смертельним. 

10 лютого Пушкін помер у Санкт-Петербурзі. Його поховали у Святогірському монастирі Псковської губернії Росії.

ВідеоНа Львівщині через негоду розбилося погруддя Пушкіна

Не вандалізм, а природне руйнування. У Золочеві на Львівщині упав Пушкін. Розбите погруддя російського поета виявили в міському сквері комунальники. У соцмережах одразу з'явилися дописи про невідомих вандалів, які начебто зруйнували пам'ятник. Та згодом у поліції заявили - постамент радянських часів найпевніше постраждав не від людських рук, а через примхи природи. 

На Львівщині через негоду розбилося погруддя Пушкіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції